Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dota 2-ben az új frissités...

4d4mz kérdése:

Dota 2-ben az új frissités óta az Életerőcsík fölött nekem nem jelenik meg semmi, sem Név, sem az Életerő pontok. Ez valami hiba vagy csak nálam van probléma vele?

Figyelt kérdés
2016. okt. 23. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Beállitásokban nézted?
2016. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen mindent megnéztem. Nemrég bejött egy olyan beállitási lehetőség hogy kiirja az Életerőcsík fölé a: a Játékos nevét, A karakter nevét vagy Semmit. Akármelyiket állitom be egyik sem működik. Egy elég zavaró de ha nagyon nem tudok vele mit kezdeni akkor kénytelen leszek hozzászokni.
2016. okt. 23. 22:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég rég Dota-ztam. Nem tudom. Raja van a gépemen, de nincs kivel játszanom. Hát vagy beállitásokat kéne próbálgatni vagy hibás az update vagy muszáj lesz hozzászoknod.
2016. okt. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!