Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Witcher 3-ban hogyan tudom...

Witcher 3-ban hogyan tudom elérni a "mesterhármast"?

Figyelt kérdés

2020. márc. 13. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mesterhármas?
2020. márc. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Ha háromszor kapura lősz és mindháromszor bemegy, akkor ott a mester hármas. :)
2020. márc. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Sehogy, a Witcherben nincs labdarúgás.
2020. márc. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
A háromszoros fenyegetés/Triple Threat achievement-re gondolsz? Ha igen akkor csak annyi a dolgod hogy, egy küzdelemben ölj meg 3 ellenfelet 3 különböző módon (kard, bomba, számszeríj, jelek, stb.) Legegyszerűbb farkasok, vagy veszett kutyák ellen elérni ezt a teljesítményt. Fontos hogy egy harcon belül történjen!
2020. márc. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha pedig a Triss+Yennefer édeshármasra gondolsz akkor sehogy :D
2020. márc. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Igen végre valaki akinek leesett mire gondoltam. Választékosan akartam magam kifejezni, csak nem a jó szó jutott eszembe. De mi az hogy sehogy? Úgy olvastam lehet ilyet.
2020. márc. 16. 23:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha mind a kettővel kavarsz a játék során akkor kapsz valamikor a végén egy jelenetet amikor úgymond erre készülnek. De végül csak átverik Geraltot, mert értelemszerűen annyira nem tetszik nekik az, hogy a másiknak is szerelmet vallottál :D Így faképnél hagynak és sosem történik meg a dolog. Marad Roach és Dandellion :D
2020. márc. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!