Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Volt már olyan játék, amitől...

Volt már olyan játék, amitől rádjött a hányinger, ha sokáig játszottál vele?

Figyelt kérdés

Kicsit fura kérdés talán, de nekem pl régen volt a Hitman, amivel ha elkezdtem játszani, mindig hányinger jött rám. Pedig nem volt sem gusztustalan, sem valami brutális.

Nektek volt már ilyen?


2010. júl. 19. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Nekem hasmenésem van, ha tíz percnél tovább a könyvtárban vagyok.
2010. júl. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen.Én egyszer játszottam egy játékkal sokat, attól lettem rosszul.De ezt meg lehet néha magyarázni..Pl én ha játszok akkor sokat játszok és ha sokat játszok akkor fáj a fejem.Ha fáj a fejem akkor néha hányingerem is lesz.

A hitman meg szerintem faja játék.:)

2010. júl. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hányingerem még nem volt,de a torkom mindíg furcsán elszorult amikor egy régebbi játékkal játszottam.

A tesóm szokott arra panaszkodni,hogy a sötétebb tónusú FPS-ekkel képtelen játszani,mert elszédül és szabályosan rosszul lesz tőlük.

Biztos van erre valami okos orvosi szakkifejezés is...talán az epilepsziához lehet halvány köze.

2010. júl. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pont terhes voltam, mikor a férjem a Mariót tolta. Abban az időben állandóan rosszul voltam, fura szagokat éreztem (terhesség velejárója) Ennek 13 éve, de azóta is ha meglátom a Mariót, ugyanolyan rosszul lét fog el, és érzem azokat a szagokat is.

Ennek biztos van valami pszichológiai magyarázata.

2010. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves negyedik válaszoló! A gyereknek Márió lett a neve? :)
2010. júl. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!