Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi volt ez a régi játék?

Mi volt ez a régi játék?

Figyelt kérdés

Régen, úgy 10-15 éve játszottam kereszttesóm gépén egy háborús játékkal, aminek nem emlékszem a nevére. Ő sem. Amire emlékszem belőle, az annyi, hogy volt egy világ, vagy Európa térkép, kis részekre felosztva, és nekünk azon kellett pakolgatni az egységeinket. Tankokat, repülőket, gyalogságot. A térkép ilyen sárgás színű volt. Majd a végén a jobb alsó sarkoban volt egy EXIT feliratú gomb, amire kattintva lejátszódott a háború, minden fronton egymás után, fekete fehérben, mintha valami ksifilm lett volna. Amúgy ilyen körökre osztott játék volt. Miután tettem egy lépést, a gép következett, majd megint én... Értitek. :D Nagyon fotnos lenne megtalálnom! Előre is köszi a segítséget! :)


Ilyesmi volt, csak 2D-s.


2011. nov. 8. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Medieval ?
2011. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
talán hearts of iron, de azt nemhiszem :D
2011. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Panzer General talán
2011. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Europa Universalis?
2011. nov. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Activision kiadónak nézd végig a Total War sorozatát. (pl: Medieval: Total War, Rome: Total War) azok ilyenek
2011. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem a Panzer General volt az! :D Köszi mindenkinek!!!! :D
2011. nov. 9. 06:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!