Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak olyan sorozat- és/vagy...

Vannak olyan sorozat- és/vagy filmkarakterek, akik sokat jelentenek valamiért nektek, akik fontossá váltak számotokra?

Figyelt kérdés

tehát nem a színészekre célzok, hanem azokra a fiktív karakterekre, akiket ők eljátszanak valamelyik, általatok nézett sorozatban/filmben.



ha vannak ilyenek, miért lettek számotokra fontos karakterek, mit kaptok szimbolikusn tőlük, miért nézitek őket?



2019. jún. 4. 01:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Te is egy nagyobb fiú vagy, aki bánt
2019. jún. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igazából a Rólunk szól című sorozatban Kevinnel tudok azonosulni. Ugyanis én is kerültem már olyan helyzetbe, hogy folyton csak a tesóm problémáiról szólt minden és én hiába mondtam, hogy nekem is van bajom, arra nem figyelt senki. Pontosabban arra mindenki azt mondta, hogy nem igazi gond. Aztán ott van a Váltságdíj című sorozatban Eric. Ő nem erőszakkal akarja megoldani az ügyeket. Hisz abban, hogy a szavakkal is meg lehet győzni az embereket. Persze van, mikor ő is tévútra téved, de ez akkor van, ha a szerettei vannak veszélyben. Aztán a 2016-os MacGyver (nem az eredeti sorozat tehát, hanem a remake), aminek a főszereplője mindenkiben megpróbálja meglátni a jót. Az ügyessége pedig ámulatba ejt, mindig csodálltam azokat, akik kreatívak. De megemlíthetném a Gyilkos számok című sorozatból Charlie-t is. A legtöbb gyerkőccel ellentétben nekem a matek volt a kedvenc tantárgyam a suliban. Bár nem voltam kifejezetten jó belőle, mégis szerettem, úgyhogy bírom, mikor Charlie matekos dolgokról hadovál, mégha sokszor nem is értem. Meg biztos van még más karakter is, de nem jut eszembe. Többnyire sorozatokat nézek, úgyhogy azért azokból példáztam.
2019. jún. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!