Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a világon a legfélelmet...

Melyik a világon a legfélelmetesebb, legparásabb horror, amitől aludni sem lehet?

Figyelt kérdés

Nem öldöklősre gondolok. Nem is értem attól, hogy nem tud valaki aludni?

Nem is gyomorforgatóra gondolok pl. Mártírok, Szerb film stb. Ezek csak undorítók, de nem félelmetesek.


Ilyen természetfeletti, szellemes, démonos filmeket írjatok. Melyik a világon a legfélelmetesebb szerintetek?

Amitől aludni sem tudok, meg napokig bennem marad?



2019. jún. 3. 20:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Az Ördögűző-t én írtam. Nem lehet, hogy te a paródiáját láttad? Mert van annak egy paródiája is. Ha volt benne egy olyan jelenet, hogy a démon által megszállott csaj rá okád a papra, a pap meg vissza okádik rá és ezt még párszor megismétlik, akkor az a paródia, nem az eredeti!


A Paranormal activity-ről meg annyit, hogy egyáltalán nem kell tartani tőle. Nagyrakás fos az egész. Egyszer én is elkezdtem megnézni a részeket (mert valami 7 része van), mert minden honnan azt hallottam, hogy milyen durva, milyen élethű, meg minden, és én erőteljesen hiszek a szellemekben, de kb a 3. részig küszködtem el magam, aztán elég volt. Szóval, ha gondolod nézz bele, de én mondom, nem ilyesztő, nem élethű, nem durva, sokkal inkább annyira gagyi, béna, mű az egész, hogy azt sem tudom, hogy a 3. részig hogy tudtam megnézni. Szóval most nagyon-nagyon meglepődtem mikor azt olvastam, hogy azért nem mered megnézni, mert félsz a jumscare-ektől. Mert, hogy ebben az nincs, vagy, ha van is egy-kettő, akkor is baromi béna, az fix!!!

2019. jún. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem, tuti, hogy nem a paródiája volt. Az 1973-as volt amit én láttam.
2019. jún. 18. 19:12
 13/15 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a tanácsot a paranormallal kapcsolatban, akkor lehet belenézek én is! :)
2019. jún. 18. 19:13
 14/15 Lacagyerek ***** válasza:

Ha egyszer rengeteg időd lesz és nem sajnálod baromságokra vesztegetni akk kezd el azt a ki..szott Paranolmal activityt. Én meg néztem neki 5 részét(azt hiszem am h 5 részes de lehet tévedek) na mindegy ha lenne is neki több része akkor is előbb dugnám a péniszem egy mákdarálóba minthogy megnézzem. Eleinte nagyon érdekelt a film, és mondjuk azt h az első részét ha megnézzük akk azzal még sokat nem vesztünk mert valami újat akar mutatni a műfajba valamit amit eddig még senki(de nem valami jól mutatja be) Hát hogy jumpscare mennyi van benne?... talán 1 az is olyan, hogy inkább ne is volna mert nem hozza azt a hatást amit kellene (nem is tudom h lehet e jumpscare-nek nevezni) na de nem is ez a lényeg hanem az hogy ha akarod nézd meg nem kell tőle félni legalább tájékozottab leszel a műfajban és ha a haveri körödbe feljön témaként legalább hozzá birsz szólni úgyis csak ennyi hasznod lesz belőle.

Nade térjünk a lényegre mert már így is hosszú vagyok. Ha vannak ilyen igényeid h nem akarsz éjszaka aludni mert mondjuk ez a fétised ;) akk neked nem horrorfilmek kellenek. (jó persze kinek mi az amitől megijed) de tapasztalatból elmondhatom h ha nagyon sok horrort megnézel egy idő után immunis leszel rá, ez nem azt jelenti h nem fogod élvezni a filmeket, mert ettől még a jó horror az ugyan ojan nézhető marad csak nem lesz neki az az "utóhatása" h például nem fogsz tudni elaludni. Viszont van egy pár thriller ( ezek kicsit inkább a pszihológiára építenek) amik után vagy a félelemtől ( hogy ez akár veled is megtörténhet) vagy a borzongástól (hogy mire is képes egy sérült elméjű ember, most csak mondtam valami példát) nekem személyes "kedvencem" a Ghostland a rettegés háza. A címe egy picit becsapós meg ebbe nem igazán fogsz találni jumpscare-t , de szerintem éjszaka főleg ha nem sokkal lefekvés előtt nézed akk nem fog elmaradni a hatás. Viszont előre szólok ez nem az a film amitől tele h.gyozod a heverőt mert nagyon félelmetesre sikerült a démon benne, hanem innkább más lapot húz ki a pakliból, de többet nem is akarok róla mondani ha érdekel nézd meg nekem stílusilag tetszett de nem igazán kívánom többször megnézni. Úgyhogy jó borzongást.

Ja és félreértés ne essék imádom a démonos horrort sokkal inkább azt nézem mint a gyomorforgató, véres filmeket, plusz nekem a szivem csücskei a démonok/szellemek úgyhogy nem azért nem ajánlottam démonos filmet mert azok nem jók vnnak nagyon is jók. Te jó Isten milyen hosszúre sikerült. Bocs! ;)

2019. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az árvaház (spanyol film)

Lehet, h. 'csak' thriller

2019. jún. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!