Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a világon a legfélelmet...

Melyik a világon a legfélelmetesebb, legparásabb horror, amitől aludni sem lehet?

Figyelt kérdés

Nem öldöklősre gondolok. Nem is értem attól, hogy nem tud valaki aludni?

Nem is gyomorforgatóra gondolok pl. Mártírok, Szerb film stb. Ezek csak undorítók, de nem félelmetesek.


Ilyen természetfeletti, szellemes, démonos filmeket írjatok. Melyik a világon a legfélelmetesebb szerintetek?

Amitől aludni sem tudok, meg napokig bennem marad?



2019. jún. 3. 20:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Hát nem tudom, rám egyáltalán nincsenek hatással a szellemes, démonos horrorok és inkább nevetségesek, mint félelmetesek. Szóval ízlés kérdése.
2019. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

Pokolba taszítva.


A fiú.

2019. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
M1 híradó
2019. jún. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ideglelés - én ezután álmodtam rosszakat.
2019. jún. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Két film volt,ami után paráztam. Az egyik a jó öreg X-akták sorozat, a másik a Negyedik típusú találkozások (Milla Jovovich féle).

Na még talán az Átok 1.része után is volt egy kis para de csak azért mert mozi után este amikor zuhanyoztam, elment az áram.. akkor besz.rtam kicsit :D

2019. jún. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Érdekes, én is olyan vagyok inkább, mint #1-es válaszoló, hogy kb minden horror film hidegen hagy. Nem tud igazán beparáztatni.


Én Az ördögűző című filmet ajánlanám neked. Én még nem láttam, de a szüleim mesélték (mert ők látták régen moziban), hogy annyira durva volt, hogy az emberek sorra mentek ki a filmről, a moziteremből. Jó valószínűleg kicsit undorító is, mivel egy ördög megszállta lányról és a vele kapcsolatos ördögűzési próbálkozásokról szól és ugye tudjuk ilyenkor mik vannak: hányás(sugárban), csúnyán beszélés stb., de állítólag elég félelmetesi is.

2019. jún. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Igazából ezek az "operett" horrorok, amik moziban mennek annyira nem félelmetesek, ha nem vagy nagyon félős.


Inkább próbáld be a kemény, nasty horrort. Az lehet, hogy elborzaszt majd. Ha művészileg is jót akarsz, akkor az Angst - 1983-ból, kiváló lélektani horror, szinte már kínos egy-egy jelenete.


Igazából azon múlik, hogy mennyire éled bele magad a filmbe, mennyire érzed át...


A Blair Witch Project egész jó horror volt anno, vagy mostanában The Invitation.


Iszonyú para és elgondolkoztató az egyik legjobb home invasion film a Secuestrados. Egyrészt egy mestermű, az egész filmben 12 vágás van csupán!!!! Tehát folyamatosan vették fel, másrészt nagyon valószerű és elgondolkoztató

2019. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát igen. Mindenkinek más a félelmetes. Valaki írta az ördögűzőt. Hát én meg azt végig röhögtem. Nekem inkább vicces volt, egyáltalán nem félelmetes. Aztán régebben valaki mondta a kör című filmet. Megnéztem és végig untam az egész filmet, egyáltalán nem féltem rajta. Pedig egészen addig amíg nem láttam abban a tudatban voltam, hogy az a legfélelmetesebb film, több évig vártam vele, mert nem mertem megnézni. Aztán megnéztem és hatalmas nagy csalódás volt. Jelenleg a paranormal activityvel vagyok így, hogy félek megnézni, mert tele van jumpscarerel, én meg azoktól készülök ki. De kitudja, lehet megnézném és abban is csalódnék.
2019. jún. 5. 20:08
 9/15 A kérdező kommentje:
De komolyan az miért van, hogy valaki fél a gyilkolós horroroktól?? Aki azoktól fél, az megírná nekem, hogy mi bennük olyan félelemetes? Inkább undorító a sok vér miatt, de a félelmetes szót nevetséges használni rájuk SZERINTEM!
2019. jún. 5. 20:56
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem félek a gyilkolós horrortól sem, kivétel talán az, amikor valódi, ember gyilkost mutatnak, ami a valóságban is megtörténhetne. Ha ebbe belegondolok, akkor ez tud borzongató lenni. De még akkor sem az a bepisilős.


Általában olyan horror ijeszt meg, ami olyan környezetben játszódik, amitől tényleg félek a valóságban is. Ez nálam a mély, sötét víz. A legtöbb tengeren/óceánon játszódó horrorsztori az atmoszféra miatt rám hozza a frászt, mert abban a környezetben az ember tényleg annyira kiszolgáltatott.

2019. jún. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!