Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan tudnám beindítani...

Hogyan tudnám beindítani pályafutásomat a Disney-nél?

Figyelt kérdés

Ha kijutottam Amerikába a cserediák programnak köszönhetően egy évre Los Angeles környékére, hogyan tudnám megmutatni magam a Disney-nek? Ez hogyan megy?

Csak akkor tudom, ha lesz valamilyen meghallgatás, amire elmegyek, vagy enélkül is el tudom érni, hogy észrevegyenek?

17 éves lány vagyok jó angollal, versenyszerűen éneklek és színészkedek. Tudom, valószínűleg alig van rá esély, hogy bármi legyen a színészi karrieremből, de mit gondoltok? Az is írhat, aki nem nagyon ért ezekhez a dolgokhoz, bármivel kapcsolatban várom a véleményeket.


2010. júl. 7. 20:48
 1/8 anonim válasza:

Az életben minden kitartás dolga.. Meg persze szerencse. Ha te semmikép nem adod fel, és tényleg tehetséges vagy, akkor simán lehet belőled színész, csak NE ADD FEL! Ha nem is leszel világhírű, de Magyarországon összejöhet valami kisebb.


Sok sikert!

2010. júl. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is sok sikert kívánok Neked! Ha összejött, majd írj egy privi e-mailt:)
2010. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Először is, sok sikert szeretnék kívánni neked! Szerintem nagyon nehéz lesz bejutni a Disney-hez, mert oda általában (mint szinte mindenhová) azok kerülnek be, akinek apuci, anyuci, esetleg nagybácsi vagy nagynéni elintézi. Szóval sokat számítanak a családi kapcsolatok :S Tanácsot nem tudok adni, csupán annyit, hogy biztos lesz valami meghallgatás vagy hasonló, és az az egyetlen út, amin elindulhatsz. ;)
2010. júl. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
te is mész LA ba mokor? én is megyek egy évre.
2010. júl. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ohh, de jó nektek!!!

Sok sikert, lényeg, h ne add fel, legyél kitartó!!!

2010. júl. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, nem számítottam rá, hogy ennyien válaszoltok.

Még nem a következő tanévben sajnos, hanem a 2011/12-esben. Még várnom kell egy évet.. :S:S

De jobb szeretek előre tervezni. :)

Ha lesz valami, és nem felejtem el, akkor írok privibe. :)

2010. júl. 8. 11:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is a 2011/12 ben megyek ki mert csak akkor tölőm be a 16 ot
2010. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aha, én is így vagyok, h csak akkor fogom betölteni a 16-ot, de 17 lennék már kint, azért írtam a 17-et. :):)
2010. júl. 12. 20:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!