Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdő zenei pályafutásomat...

Kezdő zenei pályafutásomat melyik hangszerrel kezdjem el amatőr szinten? Nem szeretneék zenetanárhoz járni. Gitár, hegedű, vagy tangóharmónika. csak vmi egyszerű számot szeretnék megtanulni.

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 21:47
 1/6 A kérdező kommentje:
bocs elírtam: *szeretnék
2009. jún. 5. 21:47
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem gitározz. Hegedűt meg tangóharmonikát tanár nélkül szerintem nehéz tanulni. Én már egy ideje itthon tanulgatok gitározni de ehhez több idő és kitartás is fog kelleni.
2009. jún. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Thurston ***** válasza:
Miért lenne nehezebb? Én hegedűn és gitáron is tudok játszani, és mindegyiket magamtól tanultam. Egyik sem nehezebb a másiknál. Más. Azon játssz, amelyik jobban tetszik.
2009. jún. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ok, köszi a válaszokat
2009. jún. 6. 18:30
 5/6 anonim ***** válasza:
hegedüvel tényleg nem boldogulsz egyedül ha valami szép hangot is ki akarsz belőle csikarni :DD ugyhogy sztem gitározz, azt én is magamtol tanultam. :) tangoharmonikához nem tudok hozzászolni, de szerintem ahhoz kell egy alap zongoratudás
2011. szept. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt válaszd, amelyik a legjobban tetszik neked! Ha egy hangszert tényleg szeretsz, akkor tökmindegy, milyen nehéz, meg fogod tanulni (persze, ha van benned elég motiváció)


Ha meg nem tetszik igazán, egy "könnyű" hangszert se fogsz rendesen megtanulni.

2012. dec. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!