Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Intim fejlövés c. magyar...

Az Intim fejlövés c. magyar film kapcsán megmagyarázná valaki nekem az alábbi a jelenetet?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amiben Gáspár Kata játszik. Szóval a csaj ugye azt meséli a kisp*csű srácnak, hogy a volt barátja verte, és reméli, hogy ezen az új helyen már nem fogja megtalálni. Később ennek ellenére mégis egészen egymásra találnak ezzel a volt baráttal. Most akkor pontosan mi történt?


(1) A csaj csak áltatta a kisp*csű srácot, igazából csak szexre vágyott, és mikor azt nem kapta meg tőle inkább áthívta a volt(?) barátját egy menetre.


(2) A volt barátja éppen ekkor, miután a kisp*csű srác lelépett és rágódott egy sort mégis megtalálta a csajt, és a maga erőszakos módján egyből ki is követelt magának egy menetet.


2010. jún. 30. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Az 1-es.Szerintem egyértelmű,hogy áthívta.

Érdekes,hogy ez maradt meg benned,nem a transz szexuális rész:).

2010. jún. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy annál a pontnál, mikor a "csaj" azt mondja Szabó Győző karakternének, hogy "az is lehet, hogy el fogsz hagyni ezért", akkor egyből tudtam, hogy az lesz a poén, hogy férfiból operáltatta át magát, egyrészt mivel az anyja az elején valami olyasmit mondd, hogy az ő kapcsolata is ráment erre, plusz eleve elég maszkulin kinézetű az a színésznő (gondolom direkt egy ilyen karakterű nőt választottak a szerepre), így ezekből aztán már nem volt nehéz összerakni a képet, szóval engem egyáltalán nem ért váratlanul, mikor kiderült a dolog, bár szó mi szó ez azért tényleg durva egy szituáció. :) Én biztos ott helyben elhagytam volna (hisz' eleve úgy lett volna fair, ha már a kapcsolatuk elején tisztázza a dolgot, nem ám az esküvő előtt), de úgy tűnik a fickó végül mégis beletörődött, mivel ugye a film végén elégeti a "csaj" útlevelét...
2010. júl. 1. 11:34
 3/3 anonim ***** válasza:
A felvezetésénél én is gondoltam,hogy ilyesmi dolog lesz belőle,de a hosszas előjáték,a jelenet kibontása,Győző feje az,ami igazán ütős volt:)
2010. júl. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!