Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potter folytatodjon? (Lent)

Harry Potter folytatodjon? (Lent)

Figyelt kérdés
Szerintetek rossz hogy tobb resze nem lessz a Harry Potternek a ket Halal erekjein kivul?Szerintem igen addig kellene sinalni mig megorekednek:))
2010. jún. 24. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem már rég be kellett volna fejezni. Az első 3 rész bőven elég lett volna. Nem jó, hogyha sorozatot csinálnak egy filmből.
2010. jún. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez így pont jó :) meg az írónő nemrég azt nyilatkozta, hogy már ír egy nem harry potter könyvet is. de még nem tudja mikor végez vele.
2010. jún. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A könyvekből csinálták a filmeket. Nem tum milyen lenne a pl.3 részt egyben megcsinálják filmben.


Szerintem is folytatódhatna.szívesen olvasnám és nézném is,csak ez sajnos nem rajtunk múlik.

2010. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne folytatodjon.

Elolvastam a koyveket, hisz 10 eve nagy szam volt az elso HP konyv, a tobbit meg mar kivancsisagbol olvastam, de nem tetszettek. Az elso harom meg turheto, aztan egyra hanyatlik- a konyv. A film meg megrosszabb, egyedul Alan Rickman, aki jol jatszik, de szerintem o is jobb a tobbi filmjeben, mint a HP filmekben.

Harrytol meg falra maszok, nagyon unszipmatikus az a Daniel R. , nala mar csak Ron-t utalom jobban.


Nem rossz, hogy nem lesz tobb resze, hiszen mar az utolson is erezheto, hogy csak a penzert csinalta. Esetleg, ha elfogy a penze, es mar kiadott minden egyebet(ertsd: B.B. mesei), akkor lehet, hogy folytatodik.

2010. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,a pénze nem fog elfogyni,tudtommal gazdagabb az angol királynőnél(de lehet,hogy összekeverem valakivel).Szerintem jó,hogy ennyi része lett,én szeretem a Harry Potter könyveket és a filmeket is:)
2010. jún. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon rossz. :(Bőgni fogok a moziban. De hallottam h. Norman Lippert folytatta Rowling sorozatát a James P. és az Ősök Udvarával. A www.fanfction.csodaidok.hu-n megtalálod a folytatást, a yt-n meg a mini videót róla
2010. jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolso en nem talalom a linken amit mondtal:(tudnal direkt arrol az oldalrol linkelni mert ez nem jo
2010. jún. 25. 09:14
 8/10 A kérdező kommentje:
A James Potter az meg ki Harry fia?:D
2010. jún. 25. 09:15
 9/10 anonim ***** válasza:
James Potter Harry Potter apja.
2011. júl. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bia97 ***** válasza:
Harry az első fiát az apja után nevezte el, vagyis ha minden igaz az ő kalandjaival folytatódik minden, de szerintem erre kevés az esély, ha mégis lesz új kötet hogy meg is filmesitik....
2012. júl. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!