Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Németországban élek, és elő...

Németországban élek, és elő szeretnék fizetni NetFlix-re, vagy HBO-ra, de németen kívül más nyelvű tartalom, vagy felirat elérhető ezeken?

Figyelt kérdés
Német HBO-n vagy Netflix-en elérhető magyar szinkron vagy magyar felirat, vagy csak német? még sohasem használtam, ezért fordulok olyan személyekhez akik esetleg tudják

2018. szept. 23. 15:54
 1/2 Dongaben ***** válasza:
Hülyeséget nem akarok írni, de az itthoni Tkom TVGO előfizetését egy barátom épp Németországban nézi. Ez nem opció? Ha itthon vagy, kötsz egy szerződést, vagy az itthoni családból valaki.
2018. szept. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy az HBO GO-t az Európai Unión belül lehet használni, az én magyar előfizetésemmel például. De szerintem nincs német HBO GO, csak közép-európai országokban van. De a legegyszerűbb, ha írsz az ügyfélszolgálatnak. :)
2018. szept. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!