Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Alkonyat - Napfogyatkozás-b...

Az Alkonyat - Napfogyatkozás-ban szereplő színésznők közül idén kit jelöltek Oscar-díjra?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Robertet és Kristent tuti :)
2010. jún. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Még egyik szinészt sem jelőltek de szerintem is kristen stewartot és robert pattinson fogják ha fogják egyáltalán
2010. jún. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy fogják őket mert azért film ügyileg a Twilight-Saga filmek nagyon gyengék.
2010. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mire gondolsz! Anna Kendrick volt jelölve Oscarra idén, ugye ő Jessica a filmben. De nem Alkonyat filmért hanem az Up in the Air-ért.
2010. jún. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

20:18-as válaszadó!

Igazad van, szerintem se fogják őket soha. Az MTV Movie díjakra meg nem kell adni semmit.

2010. jún. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Senkit.És nem is fognak.Ifjúsági tini film kategória nincs az Oszkáron.Az alakításokban sem volt semmi különleges,plusz a kritika is lehúzta a második részt.

Szerintem is a második rész közelebb állt egy tévésorozathoz,mint Oszkár jelölt alkotáshoz,mind kivitelezésben,sztoriban,alakításban.

2010. jún. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De jelöltek!! Miért állítjátok ilyen biztosan, hogy nem??

Onnan tudom, hogy egy honlapon szó szerint ez a kérdés volt kiírva, és aki helyesen válaszol, nyerhet valami alkonyatos cuccot. Mondjuk én úgy sem küldöm be, de érdekel. Ugyhogy erről ennyit:).

2010. jún. 21. 02:45
 8/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk én biztos onnan tudom hogy már vagy 13 éve minden évben nézem az Oscar-t! És képben vagyok az aktuális filmekkel, sztárokkal és jelöltekkel!

Ha nem hiszed:


[link]


[link]


Az AWARDS sorban ott lenne bármelyik epizódnál hogy NOMINATED FOR OSCAR!!!!! Ehelyett csak ócska díjak szerepelnek ott.


Mit nem lehet ezen elhinni?

2010. júl. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kikerestem! Gondolom erre gondolsz!


Az Alkonyat - Napfogyatkozás-ban szereplő alábbi színésznők közül idén kit jelöltek Oscar-díjra?


A) Dakota Fanning

B) Anna Kendrick

C) Kristen Stewart


A helyes megfejtést beküldők közül kb. 90 játékost sorsolunk ki, akiket mozipartnerükkel együtt meghívunk a Palace MOM Park mozi 8-as termében június 29-én, kedden 20 órakor kezdődő vetítésünkre.

A játék egyfordulós, ideje: 2010. június 14. - június 27. A sorsolásra 2010. június 28-án kerül sor. A nyerteseket e-mailben értesítjük.


Mondtam hogy Anna Kendrick-re gondoltak. A kérdés nem az hogy ezért a filmért jelölték volna. Hogy is jelölhették volna hiszen a film nyáron került bemutatásra, Oscar meg tavasszal volt. Majd jövőre (se).!


Vita lezárva!

2010. júl. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen igaza van. Anna Kendrick jelölték oscárra,de a a Napfogyatkozásban lévő alakítása miatt ha jobban belegondolsz alig szerepel benne,gondolkozz.
2010. júl. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!