Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bosszuállók: Végtelen háború-t...

Bosszuállók: Végtelen háború-t hogyan és mikor érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi vagyok az említett filmre, és úgy hallottam, hogy ezt csak akkor lehet megérteni, ha láttunk bizonyos filmeket, amik erősen kapcsolódnak hozzá.Láttam már sok Marvel filmet, viszont, nem én vagyok a legnagyobb rajongója. Szóval arra vagyok kíváncsi, hogy melyik filmeket kötelező megnéznem ahhoz, hogy a filmet megértsem, mivel nem szeretném ,,vakon nézni", és biztos jobban élvezném, ha tisztában lennék dolgokkal. (Bocsánat, hogy ennyire hosszú lett)

2018. ápr. 26. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Basszus ehhez az összes Marvel film kell, a Fekete Párducig bezárólag. Két részes film amúgy, ez csak az első fele. :) Láttam.
2018. ápr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A hangya az egyedüli ami elhanyagolható valamennyire, mivel ebben még nem szerepel, nem akkora baj, ha utána nézed. különben szószerint mind a 17 másik filmmel összekapcsolódik valamennyire. Van pl. az egyik elsőből olyan visszatérő karakter akire én nem számítottam...


De legalábbis a kötődés miatt érdemes megnézni a Marvel Studios filmeket, remélem azt tudod hogy pl. a régi Erik Banás Hulk meg a kizárólag Sony által készített Pókemberek nem ide tartoznak.

2018. ápr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor elkezdek egy kemény filmmaratont :D Köszönöm a válaszokat!
2018. ápr. 27. 06:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!