Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Csontváros filmnek már 100%...

A Csontváros filmnek már 100% hogy nem lesz második része? És a sorozat mikor lesz leszinkronizálva?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja sorozat lett helyette, de akkor biztos nem lesz?


Pedig iszonyatosan jó film volt😓

Lehet hogy rengeteg negatív kritikát kapott, mert nem hasonlított a könyvhöz, de ha azt nem vesszük figyelembe, nagyon jó! Én pl még nem olvastam a könyvet és ezért is nekem nagyon tetszett. A kedvencem lett! Amiért nem hasonlít a könyvhöz, attól még lehet jó film.

A sorozatra pedig mindenki azt mondja hogy nagyon rossz. Nekem a színészek sem nagyon tetszenek. És állítólag az mégkevésbé hasonlít a könyvhöz😐

És az még lesíncs szinkronizálva. Lehet tudni mikor lesz?



2018. ápr. 6. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
így hogy sorozat lett tuti nem lesz.
2018. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én olvasam a könyvet, viszont még így is tetszett a film. :) Volt egy két dolog benne, ami picit zavaró volt, de ettől függetlenül én is vártam belőle a folytatást...

Sajnos azt olvastam róla, hogy nem hozta a kellő sikert így esélytelen, hogy lenne belőle folytatás...


A sorozatot még nem kezdtem el, nekem is a szereplőkkel van vele a bajom. E szempontból is a film szereplői nekem közelebb állnak az általam elképzeltekhez... na de mindegy.

Egyébként sokan szeretik a sorozatot, szóval azért annyira nem lehet rossz. Vagy olvasd el a könyvet, ha tetszik a sztori, mert még ez út indulnak be igazán a dolgok. :)

2018. ápr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, a könyvet majd biztos elolvasom!😊
2018. ápr. 7. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!