Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Breaking bad végével kapcsolat...

Breaking bad végével kapcsolatosan lenne kérdésem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez egy nagyon jó sorozat volt. nekem nagyon tetszett, utolsó 3 részt már végigbőgtem, nagyon nagyon jó volt.

Kérdésem pedig az lenne, ami nem tiszta számomra, hogy Walter a végén, miért nem akarta, hogy Jack elmondja neki hogy hol a többi pénz?



2018. márc. 8. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Több dolgot is el tudok képzelni:

-Biztos volt benne, hogy meghal: a rákja kiújult, ő is találatot kapott a sortűzben, és ha belegondolsz utána Jesse-vel is meg akarta öletni magát.

-A családja tőle úgysem fogadta volna el, plusz már amúgy is megzsarolta a gazdag rokonokat, hogy adják a pénzt Junioréknak, amikor betölti a 18-at.

-Jack is hasonló módon ölte meg Hanket: beszéd közben lelőtte.


Hirtelen ennyi jut eszembe.

2018. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oh! Nagyon köszönöm! :) Szerintem a második és a harmadik egyben :3
2018. márc. 8. 20:20
 3/3 Boxrec válasza:
77%

+Azért hogy ne hogy eltántorodjon a céljától. Az volt a célja hogy végez mindenkivel majd meghal. De ha megtudja a pénz helyét akkor a tudat lehet hogy másra folyásolta volna be.

+Ő már arról lemondott.

2018. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!