Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van e olyan nevelő szülő...

Van e olyan nevelő szülő akinél vak kisgyermek nevelkedik, és hogy ő hogyan tud beilleszkedni a családba?

Figyelt kérdés
Sajnálatos dolognak voltunk a mai nap szem tanúi, az M5 autópályán lerobbant egy kisgyermeket szállító mentő autó és a páromék vitték el a kocsit, mint megtudtuk volt ott egy 6 hónapos kisbaba akinek nem fejlődött ki a látóidege mert az Anyukája drogozott és folytatta az életét terhesség ideje alatt(út szélén árulta magát)az apuka meg egy kisebbségi férfi, a lényeg hogy a kicsit születése után intézetbe adta ......anyja, és valahogy olyan sajnálatot és egyben haragot érzek hogy legszívesebben magamhoz venném a kisbabát, nekem is van egy 3 hónapos lányom és egyszerűen nem is tudnám elképzelni az életemet nélküle, de vajon a kisbabának van lehetősége az életre,mert az intézetben nem tudnak nekik szeretett adni és nem hiszem hogy pont egy vak kisbabával fognak foglalkozni, bent hadják az ágyban és kész.És persze őket még csak nevelő szülőhöz sem adják ki mert bent nincs velük gond kicsinek megszokják hogy nem foglalkoznak velük.Egyszerűen hogy lehetnek ilyenek az emberek???
2010. jún. 9. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha engem kérdezel, ez nem szórakozás...


KATEGÓRIA FAIL

2010. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még nem írtam ide kérdést és sajnos elfelejtettem kategóriát állítani és sajnos nem tudom hogy kell át rakni innen.ez van.
2010. jún. 11. 13:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!