Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szóltok ahhoz hogy Reboot...

Mit szóltok ahhoz hogy Reboot sorozat indul a Bűbájos Boszorkákból?

Figyelt kérdés
Én örülök nagyon és várom hogy kiderüljön kik játszák majd a főszerepeket.

2018. febr. 10. 06:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát, sose tudni mi igaz a híresztelésekből és mi nem. Annyit tudok, hogy még régebben a stábból nyilatkozott valaki a beverly hillsből, ahol Shannen korábban játszott, hogy kirúgták a sorozatból, mert nagyon problémás volt vele dolgozni, akkor S. megsértődött, és kiadta, hogy nem mutathatják visszaemlékezésekben egyáltalán, ezzel megnehezítve a munkájukat.

Később ugyanezt csinálta a Bűbájos boszorkák esetében is mikor elment a sorozatból. Ott is újra kellett venni bizonyos jeleneteket, egy másik színésznővel ahol az arcát nem mutatták, de fekete haja (vagy paróka volt rajta) . Nagyon feltűnő volt, hogy nem mutatták az arcát. Több interjú szólt róla, hogy mennyire problémás volt vele a meló. Késett a forgatásokról, nem tanult szöveget, hisztizett, volt letartóztatva is állítólag.


Szerintem Biztos nem véletlen, hogy az otthagyott sorozatait így kezelte (tiltás, hogy mutassák) erre tisztán emlékszem. Más színészről én még nem hallottam aki ilyet csinált volna.

2018. ápr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
2018. máj. 29. 01:11
 13/22 anonim ***** válasza:

Szerintem megtarthatták volna az eredi pilot történetét. A sorozat lényege a testvéri összetartás és az ártatlanok védelme volt...már az elején.


De látom a 4. évados sztorit veszik alapul, ahol a sorozat lényege már a szexi rucik, a "dolgoznom kell, ezért nem érek rá megmenteni a világot a pusztulástól" és a női szexizmus. Remélem a férfigyűlölő nagyi karakterét nem hagyják ki, ő volt az egyik legjobb.

2018. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Biztosan nem lesz jó.

Az eredeti jó volt, nem igazán kellene hozzányúlni.

2018. aug. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nos én ránéztem a dolgokra ,sajnos már az első "kedvcsináló" trailer se volt olyan nagyon érdeklődést felkeltő valami,végül is (saját vélemény szerint) ,tényleg elég furcsa lett az egész,vagy inkább a megközelítés az. Igaz mivel magyar verzió elvileg nincs belőle így eleve más a hangulata ,de ez egy igazi fiataloknak készített sorozat a mai sorozatok hülyeségeivel megtűzdelve,őszintén én a Charmed nevet nem adtam volna neki.Az egész sorozatot valami furcsa körbe lengi ,valami műiesség ,ami nagyon nem tesz neki jót,ráadásul az alapsztori is alaposan el van ferdítve. "SPOILER"

Van 2 csajszi,akik anyukkal élnek. Az anyuka megvédve őket elveszi az erejüket tőlük ,majd később így-úgy meghal.Ez idáig rendbe is lenne,csak hogy idővel kiderül,hogy az egyik lány a saját neméhez vonzódik.Aztán később kiderül van egy féltesójuk.....ő pedig egy afro lány (mindez 2010-es évek végi PC. szabványok szerint). Azt hiszem ezzel mindent elmondtam,hogy mennyire más.Ráadásul a csajok tényleg csajok,mintha bármelyik mai tini lenne a suliból,nyilván ezen kívül is lehetne sok "hülyeséget" felsorolni még,de nem akarok indiszkrét lenni.Érdekes,hogy anno Holly Marie is kiakadt,amikor azonos névvel készíteni akartak egy sorozatot ,végül is ez lett az és igazából nincs úgymond szerintem ellenükre,sőt Shanen Doherty is "elégedettségét" fejezte ki és sok sikert kívánt.A készítők egy még feministább sorozatra gondoltak,legalábbis ezt mondták,ehhez vajon a fent említett "két furcsa tényezőn" keresztül vezet az út? Nos ezt nem tudom ,az fix,hogy az eredetit nem üti ,meg eleve tök más ,tényleg csak az a gond részemről ,hogy mért Charmed,mért nem más,még ha csak Reboot akkor is.

2019. dec. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Hát szerintem pont, hogy megüti az eredetit, a post-Phoebe állást kap szintet. Pont ugyanolyan hülyeségek voltak az eredetiben is, mint a rebootban kezdettől.


A második évadban pedig a Phoebe önként az alvilág királynője lesz sztori hülyeségei is benne vannak egy az egyben. A második évad a Cole a Forrás lesz sztorit próbálta másolni, ugyanolyan baromság lett, mint az eredeti negyedik évada.


Nem értem azokat, akik szerint az eredeti sorozat jó volt. Mégis mi volt benne a jó? Hogy Phoebenek mindig randira kellett mennie és határidőre befejeznie egy cikket? Hihetetlenül idegesítőek voltak a karakterek Prue kiszállása után. Teljesen elfelejtette a sorozat, hogy mi akart lenni. Ráadásul az eredeti egy sokkal szexistább verzió volt. A rebootban legalább nem olyan kétdimenziósak a férfi karakterek...habár sokkal több személyiségük abban sincs, de ami van az, hogy meg tudnak szerelni dolgokat és a focit is szeretik.

2019. dec. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
*nem az
2019. dec. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Válasz a 16-os kommentre.

Tény voltak hülyeségek az eredetiben is ,de azon részek,ahol azt említed ,hogy idézem:"Hogy Phoebenek mindig randira kellett mennie és határidőre befejeznie egy cikket? Hihetetlenül idegesítőek voltak a karakterek Prue kiszállása után.",nem mondom ,hogy érdekesek voltak ,de nyilván kellett.Minden sorozatban eljön a rosszabb idők és a töltelék részek ideje,emellett ez a sorozat részben tudomásom szerint szerette volna az emberi gyarlóságot is bemutatni...szerintem ennél jobban nem is lehetett volna ezt megvalósítani.Egyébként ezt a sorozatot még jobban nő központúra akarták csinálni és bár minden részt egyértelműen nem láttam az újból ,de azért itt is a csajok a lényegek,bár valószínű visszafogottabban öltözködnek nem? Viszont ha ez így van ,akkor ellent mond eléggé szögesen a jelenlegi divatnak,míg a régi széria nem akarta azt elhitetni,hogy attól,hogy valaki ilyen természetfeletti erővel rendelkezik,attól nem ember,nem véletlen volt cici és popó feszítésektől hemzsegő jelenetek sokasága,de hát eleve fiatal nőkről beszélünk ,akik az előnyös részüket hangsúlyozták,tán lehet szexistának mondani,elvileg eredetileg is így gondolták,csak hogy az a valóság is egyben,szóval semmi ellentétes sincs.Hogy a férfi karakterek 2 dimenziósak érdekes meglátás ,de végül is amikor kell akkor Leo is végzi a dolgát (Cole-ra mint rosszra nyilván azt nem lehet mondani ,hiszen néha jó néha rossz),de amikor kell ott vannak és hát akár hogy is nézzük,ez a bűbájos boszorkák,ők a lényegek nem Leo meg a többiek,ehhez képest jól el van oszlatva szerintem minden.

2020. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
18. Félreértetted, nem a nőkkel szemben volt szexista a régi sorozat, hanem a férfiakkal szemben. A férfi karakterek írásakor kizárólag sztereotipikus tulajdonságokat használtak fel, pl. tudnak szerelni és szeretik nézni a tévében a sportot.
2020. jan. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A töltelék meg egy dolog, nincs baj azzal, hogy töltelék van egy sorozatban, de nem mindegy, hogy milyen: szórakoztató vagy idegesítő.

A Smallville-ben is voltak töltelékek, Clark Kent mégsem mondta azt egyszer sem, hogy most nincs ideje legyőzni az aktuális meteor mutánst vagy fantomzóna szökevényt, mert meg kell írnia egy cikket a Fáklyának vagy a Daily Planetnek. Pedig az 10 évad volt, ez meg csak 8. Egyszerűen elfelejtették, hogy egy hős karakternek (hiszen azok voltak, még prófécia is volt róluk) milyen prioritása kell, hogy legyen ahhoz, hogy szerethető maradjon. Szerintem.

Az persze nem lenne baj, ha bemutatnák az emberi gyarlóságot, de akkor pl. a 8. évadban miért vannak áldozatként kezelve, amikor Christy szerint önzőek és nem akarnak ártatlanokat menteni? Mert ebben az esetben Christynek igaza volt azzal kapcsolatban, hogy nem kéne, hogy ők legyenek a bűbájosok. Mégis ő "gonosznak" volt elkönyvelve, akinek a démonok átmosták az agyát.

2020. jan. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!