Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szóltok ahhoz hogy Reboot...

Mit szóltok ahhoz hogy Reboot sorozat indul a Bűbájos Boszorkákból?

Figyelt kérdés
Én örülök nagyon és várom hogy kiderüljön kik játszák majd a főszerepeket.

2018. febr. 10. 06:42
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
2018. febr. 10. 06:43
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem lesz annyira borzasztóan rossz, mint az eredeti utolsó 4 és fél évada, akkor jöhet. De ha ugyanolyan irritálóak lesznek a karakterek, mint Piper, akinek fontosabb valami hülye babazsúr, mint mások életének megmentése vagy mint Phoebe, akinek előrébbvalóbb irka-firkálni egy pletykarovatba olcsó szerelmi tanácsokat adva, mint megmenteni a világot...akkor ugyanolyan idegesítő lesz.

Ez a két karakter a 4.-5. évadtól a 8. évadig bezáróan kizárólag panaszkodott és ignorálta a feladatát, ami az lett volna, hogy ártatlanokat védjen.

Szóval remélem nem megint olyan "hős" karaktereket akarnak írni, akik nem csinálnak mást, mint kerülik a kötelességüket.

Képzeld el ha Superman elhalasztaná a bolygó megmentését, mert írnia kell a Daily Planet rovatát...lol. Na nem hiszem, hogy nagy hősnek tartanák.


A másik meg, hogy a sorozat szexista volt, mint az állat. A jó pasikat állandóan felruházták tipikus jó pasi képességekkel, mint pl. a hobbujik a barkácsolás és mindent megcsinálnak a lányoknak a ház körül. És akkor ahogyan Phoebe bánik a férfiakkal, arról pszichológiai tanulmányokat lehetne írni. Ha egy sorozat hasonlóan sztereotipizálta volna a nőket, hát nem tudom a kritikusok mennyire rajongtak volna érte.


A harmadik meg a logika a varázsrendszerben. Minden évadban és évadon belül is ellentmondanak egymásnak a szabályok. Az égiek meg a legnagyobb szemetek, akiket valaha fantasyban kitaláltak.


Szóval a lényeg, hogy nagyon sok hiba van, amit meg kell javítaniuk a sorozatban. Ma már mások az igények, mint anno.

Bár ha nem veszik magukat komolyan és ilyesmi paródiát csinálnak az eredeti sorozatból, talán még az is jó lenne:

https://www.youtube.com/watch?v=4tCS3lgxQYY

2018. febr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Már csakazértis belenézek majd :D


De omájngott, az eredeti nekem nagy kedvenc.

2018. febr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Wow erről nem is tudtam eddig, köszi! Én is ahhoz a táborhoz tartozok, aki nagyon szerette az eredetit, annak minden hibájával és idegesítő kis dolgával együtt. Phoebe és Cole kapcsolatát is imádtam benne, csak kár hogy úgy alakult ahogy. :(

Szóval én örülök a hírnek, kíváncsi leszek rá, remélem nem szúrják el rossz színészekkel. :D

2018. febr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nen is tudtam.Nagyon örülök neki,a régit is szerettem,remélem nem okoz majd ez sem csalódást
2018. márc. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:

Én örülök neki és remélem hogy ugyanolyan hangulatos és jó sorozat lesz mint az eredeti.

Itt írják hogy kik játtszák majd a szereplőket: [link]

2018. ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
Ja és még elfelejtettem írni hogy azt olvastam egy cikkben hogy lehet belecsöppennek a régi szereplők a sorozatba mert hogy először az új színészek lesznek és lehet hogy később megint állandó szereplők maradnak a régi szereplők Phoebe(Alyssa Milano)Piper(Holly Mari Coms)Page(Rose McGowan)
2018. ápr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Na ezt kétlem, mert Rose Mcgowan szerint Alyssa Milano aszisztált Weinsteinnek a fiatal színészek zaklatásában.

https://www.youtube.com/watch?v=k9wZU8xf7wg

Én nem hiszem, hogy visszatérnének a sorozatba.

És múltkor Holy Mary Combs is eléggé csúnya dolgokat írt ki twitterre a reboottal kapcsolatban.


Szerintem max Shannen Doherty térhetne vissza, de ahm...egyébként is ő maradt az egyetlen normális színész közülk. Meg a többi karakter eléggé egoista.

De nem hiszem, hogy ugyanazok a karakterek visszatérnek.

2018. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ha megcsinàljàk biztos belenézek, mert érdekel. Amúgy Shannen-inkàbb a ràkjàval van elfoglalva, mintsem egy reboot sorozattal foglalkozzon. Plusz amúgy is anno azért rúgtàk ki a charmedből és a Beverly hillsből is mert sok probléma volt vele, nem könnyü vele dolgozni. Legalàbbis több helyen olvastam anno erről. Àllítólag elő is volt àllítva. Nem tudom mi igaz ezekből.
2018. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

De Shannen már tünetmentes. És amilyen irányba ment a Charmed 4. évad közepétől, szerintem Alyssával és Holyval voltak gondok. Kb. a 4. évad második fele, az 5, 6. és 8. évad az ő egonövelőjük és nem csinálnak mást, mint hárpiáskodnak.

Szóval én nehezen tudom elhinni, hogy Shannennel voltak gondok. Ha nem is járt be forgatásra, az szerintem a másik két színésznő miatt volt.


Itt ez a videós végigelemzi az egész sorozat, első évadtól és onnan kezdődnek a sorozattal az igazi gondok.

https://www.youtube.com/watch?v=18HVQ1h-u2Y

2018. ápr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!