Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyek azok a...

Szerintetek melyek azok a filmek, amelyek méltatlanul értek el magas bevételt?

Figyelt kérdés

2017. dec. 2. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
A tucat bambulda filmek, számítógéppel összeeszkábált baromságok. Pókember, Batman, Transformers, és hasonlók.
2017. dec. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

sw 7

skorpió király

avp 2

2017. dec. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Arany iránytű elég nagy hype-ot kapott, pedig siralmas lett. Olvastam a könyvverziót, és a cselekmény a regény négyötödénél ér véget...
2017. dec. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Star Wars; A Gyűrűk Ura; És a Harry Potter minden része...


Ja meg persze az ilyen "Van sok pénzem tesó csináljunk má egy jó filmet" kategóriájú filmek Pl: Szürke ötven árnyalata, Sharknado stb..

2017. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

TL;DR:

Magyar: S.O.S. szerelem

Külföldi: Minions


- -- --- -- - -- --- -- - -- --- -- - -- --- -- -


Ez egy igen provokatív kérdés :)

Tekintve, hogy az a film ami legnagyobb bevételt érte el, azt látta a legtöbb ember, az tetszett a legtöbb embernek annyira, hogy megnézze moziban. Ezért bármilyen filmet mondok, azzal azt fogom elérni, hogy a többség nem fogja érteni, mi a gondom a filmmel és magára veszi, megsértődik.

De kit érdekelnek mások? :) Ugye?



Innen lehet válogatni: [link]


Top 100-ból egyedül a Minions-t nem értem, hogyan érte el ezt a sikert. Egyiket sem tartom méltatlannak a helyezésre és a bevételre. A bevétel csak egy kapitalista mérőszám. Ez a pénzbeli értéke egy filmnek, nem a művészi, kulturális értéke. A gonoszról filmet csinálni kritikus dolog, néhányan elítélik, néhányan szeretik. De ezt a gonoszságot reklámozni és szerethetővé tenni gyerekekkel, akiknek még fejlődőben az erkölcsi énjük és szívesen utánozzák, amit egy jópofa figura csinált a képernyőn - Ez számomra elfogadhatatlan. Ez egy felnőtteknek való mese és kicsit sem gyerekbarát. A gond, hogy mégis gyerekeknek adták el.


- _ ~ - _ ~ - _ ~ - _ ~ - _ ~


Másik forrás, a magyar bevétel lista: [link]


Magyar filmek közül ilyenek az Zimmer Feri stílusú filmek. Nagy tömegnek tetszenek és pénzt adnak ki érte. Amikor én megnézem, leginkább sajnálom a (józanul) rászánt időmet.

- SOS szerelem. - #20. helyet tölti be a legnézettebb magyar filmek listáján. 238 986 mozis megtekintés!


Az "Üveg tigris" filmek - #11, #12 helyezett. Legnagyobb bevételt elérő magyar film. Még a Kincsemet is megelőzte első hetes vetítéseken, amit nem gondoltam volna.


Ezekre a filmekre van igény. Ezek fogják megkapni a nézőszámot és ezek fogják elvinni a nagy bevételt. Üvegtigrist megértem. Hétköznapokba beépült popkultúra lett belőle és hallom az idézeteket megállóban, munkahelyen, iskolában. De az SOS szerelem - ebből mi maradt? Mit adott ez a film? Mégis mennyien adakoztak a moziknak, hogy láthassák ezt a várva-várt filmet.

2017. dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!