Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Emlékeztek a Hetedik Út Titka...

Emlékeztek a Hetedik Út Titka című sorozatra?

Figyelt kérdés

80-as 90-es években ment, én annyira emlékszem belőle, hogy egy erdőben volt egy útkereszteződés, hat út kereszteződése, de volt egy titkos hetedik is, ez a sorozat végén derült ki. Meg, hogy volt egy kastély(?), ahol házitanító volt a főhős és ő fedezte fel a végén a padló alatt a kincset.

Akinek rémlik valami, írna?


2010. jún. 1. 16:21
 1/5 anonim válasza:

Én emlékszem rá.

Valamelyik nyári szünetben ment,úgy '90-'91 körül.

Volt egy vers-szerű jóslat,valami zöld haj,meg zöld szem volt a lényege.A lényeg,hogy a jóslat szerint egy hős fog jönni,aki megtalálja a kincset,meg volt valami átok,amit a hős fog megtörni.Persze,ez a házitanító volt a hős.

Többre sajnos nem emlékszem.

2010. jún. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, rémlik nekem is már valami...

Hány éves vagy?... :-)))

2010. jún. 1. 16:37
 3/5 A kérdező kommentje:
egyébként megtaláltam egy részt a youtube-on magyar felirattal...
2010. jún. 1. 16:54
 4/5 anonim válasza:

32 vagyok.:)

És Te?

2010. jún. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én 30 vagyok. Homályosan, de emlékeztem a sorozatra, amit a youtube most kicsit megkönnyített, megtaláltam ott az első részt, amit feliratoztak, de több rész is fenn van, persze hollandul. Az utolsó részt, ahol megtalálják a kincset, néztem meg, hát sok minden beugrott.
2010. jún. 7. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!