Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy rajzfilmet, de...

Keresek egy rajzfilmet, de nem tudom mi a címe. Meg tudnátokvmondani, a leírásom alapján?

Figyelt kérdés
Szóval azt hittem hogy a címe Alice csodaországban. Enne csak 1950-es évekből van egy Disneys változata, nem ez kell. Ez inkább olyan japános feldolgozás. Régen láttam a TV-ben, még kicsi voltam, olyan 7-10 évvel ezelőtt. Nem nagyon emlékszek rá. Volt benne egy kislány, az anyukája meg apukája. Azthiszem utaztak valahová. A cselekményre nem igazán emlékszem. A végén volt, hogy egy boszorkány, vagy mi "átváltpztatta" a szü leit malaccá. A kislánynak ki kellett választania a malacok közül kettőt, amelyek szerinte az ő átváltoztatott szülei. Itt jön a spoiler: a kislány aztmondta nincsenek kötük a szülei. Micsoda plot twist: nem is voltak. A boszorkány mérges lett és elengette őket. Ez volt a vég. Van még 1-2 karakter, akire emlékszek. Volt egy nagy fekete ruhás valami (talán szellem) egy fehér álarccal, meg talán egy macska. Ez nem biztos. Remélem tudtok segíteni.

2017. nov. 17. 19:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Még azt megemlíteném, azért gondolom többek közt, hogy japán mese volt, meet hasonló stílusban voltak megrajzolva a karakterek, mint az Avatarban. U.I. Elnézést azért ahogytelefonról kinéz a kérdésem,telefonról írtam. :D
2017. nov. 17. 19:40
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Chihiro szellemországban
2017. nov. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2017. nov. 17. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!