Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy rajzfilmet keresek,...

Egy rajzfilmet keresek, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Mikor kicsi voltam, volt DVD-n egy rajzfilm amit sokszor megnéztem, és most szeretném megkeresni mi volt az de sajnos nem emlékszem a címére. Egy kevésbé ismert rajzfilm, biztosan nem Disney vagy Dreamworks. Arra emlékszem hogy valami szerelmes történet amiben volt egy legenda valami piros szívről és megmaradt egy jelenet amiben a főszereplő lány páncélban megküzd a fiúval és csak utólag derül ki hogy valójában lány. Még rémlik valami kút is a mese elején, aminek az alján nincs víz és a lány kiskorában sokat ül benne, vagy valami ilyesmi... És az biztos hogy a legvégén azt hisszük, meghal a gonosz (talán valami démon), de az utolsó pillanatban felbukkan és azt mondja hogy a gonoszak sosem halnak meg. Visszagondolva nem valami komoly a sztorija, de azért kíváncsi vagyok, ismerős esetleg valakinek?

2017. szept. 21. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel 😮😮😮
2017. szept. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!