Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan film, ami jobban...

Van olyan film, ami jobban tetszett neked másodszori megtekintésre, mint első megtekintésre?

Figyelt kérdés

2017. szept. 24. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Van.
2017. szept. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
van, több is!
2017. szept. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, nem írtam, hogy írjátok is le, hogy melyek ezek a filmek, de azért leírhatjátok...
2017. szept. 24. 18:23
 4/6 anonim ***** válasza:

#1 Trol LOL LOL LOL! :)


Ilyen film volt számomra a

- La Haine. Főleg azért, mert elsőre csak az érzelmek felét és a mondani való negyedét értettem meg.

- Léon a profi. Ez minden alkalommal egyre jobban tetszik. Egyre több részletre figyelek. És a rendezői változata többet mondott el és máshogy tüntette fel az egészet.

- 12 Angry Men (1957). Borzalmasan unalmas volt gyerekként, amikor megnéztem. Semmit nem értettem belőle. Aztán rájöttem, hogy ez valójában kommunikációs stílusokról és a vezető nélküli vezetésről, mint menedzser tematikáról szól.

- A tanú. Szintén nagyon fiatalon (12 évesen) néztem meg elsőre, amikor még nem tudtam, mi az a politika és mi volt az "átkos" korszakban.

- Született gyilkosok. Tiniként láttam. Akkor az agresszió és a fogyasztói társadalom ellenessége tetszett a filmnek. Ma már több mindent látok benne. Egyre jobban tudom értékelni ezt a filmet!


Továbbá:

Ádám almái, Ötödik érzék, Dexter sorozat,


Aztán ott vannak a filmek, amik annyira tetszettek, hogy egymás után legalább kétszer, vagy többször megnéztem, így nem tudom, hogy elsőre tetszett annyira, vagy másodszorra jobban tetszett-e:

Pulp Fiction, Bronson, The Man from Earth,

2017. szept. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

12 majom

Memento

Halálsoron

A sötétség útja

Hetedik

Talán kicsit túl fiatalon láttam ezeket a filmeket és mai fejjel visszanézve egyre s egyre jobbak.

2017. szept. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es, 5-ös! Köszönöm a kielégítő válaszaitokat! Ilyen válaszokra gondoltam. :)
2017. szept. 28. 18:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!