Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tűz sárkány vagy jég sárkány?

Tűz sárkány vagy jég sárkány?

Figyelt kérdés
melyik győzne, trónok harca

2017. aug. 29. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha pl. mindkettő ugyanakkora, ugyanolyan gyors, ugyanolyan erős stb. tehát a tűztől és jégtől eltekintve azonosak és semleges terepen harcolnak, akkor gondolom a tűz.
2017. aug. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A jégsárkány.

A jégsárkány mesében nem volt neki gond megölni a tűzokádókat.


De a trónok harcában nincs jégsárkány.

2017. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a sárkány elvileg tűzálló.

szóval hiába fúj rá a másik tüzet semmi baja nem lesz.

a jég viszont meg tudja fagyasztani,vagy le tudja lassítani.

2017. aug. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól függ ha zombi sárkány akkor szerintem ugyanúgy fel tudnák gyújtani mint a sima zombikat, ráadásul nem is nőne tovább gondolom, Drogonék meg még háromszor ekkorára is megnőhetnek tehát ez is előnyükre válna.

Viszont úgy tudom a jégsárkány nem lesz halott(bár nem értem hogy élte túl a víz alatt) hanem őt is Mássá változtatta az Éjkirály, ebben az esetben tényleg lehetséges hogy tűzálló lesz és méretben is ugyanakkora tehát erősebb mint a sima sárkányok viszont belőlük 2 van, így az erőviszonyok ki lesznek egyenlítve.

2017. aug. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy tűzállóak lennének a sárkányok, elvégre Valyria pusztulásakor rengeteg pusztulhatott el, ott pedig lényegében vulkán kitörés lehetet, ami szintén a tűz egy fajtája.
2017. aug. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De az a könyvekben volt.

A sorozatban Dany is tűzálló...meg a Mások is.

2017. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A mások nem tűzállóak, csak - gondolom az erdő gyermekeivel vívott kis csatára gondolsz, ahol nem volt nagy tűz - elég hidegek, hogy a kisebb tűz kialudjon a közelükbe. Ezt a sorozt is így mutatta be mert nem a tűzben sétáltak hanem kialudt körülöttük.


A sárkányok nem tűzállóak, gondoljatok csak a Sárkánxok Táncára, ahol egy csomól elpusztult, és volt ami a tűz által.

2017. aug. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A Night King által átváltoztatott sárkány kék tüzet okád, ami erősebb mint a sima sárkányok által.


Egyébként George RR M. is mondta hogy a Jégsárkány (nevezzük így) erősebb a sima sárkányoknál.


De az évadzáróban látszott is hogy gyorsabb.


pacsi x)

2017. aug. 31. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 sörpocak ***** válasza:

Szerintem a jégsárkány annyival erősebb csak, hogy letojja, ha eltalálja egy dárda, vagy bármi más. Nincs fájdalom érzete, nincsenek korlátai.


Hogy speciel gyorsabb lenne...nem tudom, én ezt nem néztem ki az évadzáróból.


És az, hogy most a kék színű, vagy vörös színű tűz az erősebb, a sorozat szintjén szerintem hülyeség. Ez egyszerűen csak egy látványelem eddig.

2017. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!