Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szóltok a Lost végéhez?...

Mit szóltok a Lost végéhez? Csalódottak vagytok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 15:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Végig néztem minda 6 évad összes részét,én is valami mást vártam.A legvége azért tetszik,ahogy együtt vannak,de nem kaptunk választ arra mi is a sziget?Miért volt olyan különleges?Mik voltak a számok?Én elhiszem hogy mások nak ez így a jó,de bennem maradt hiányérzet.
2010. máj. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nekem az a véleményem, hogy sokan túlreagálják a dolgokat és mindenbe belekötnek, minden lehetséges kérdésre választ várnak pl volt aki azért is fel volt háborodva hogy kik voltak a csontvázak a "fényes barlangban".. az az igazság, hogy teljesen mindegy a sorozat filozófiájának szempontjából. Nekem tetszett a vége mert nagy hangsúlyt fektettek a kezdetektől a karakterek kiépítésére és a végén azért volt bennem egy jó érzés, hogy mégis együtt vannak és boldogok stb stb.:)
2010. máj. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszett a vége. Szépnek szép volt, meghatónak megható volt, de ennyi.


SPOILER


Az egy dolog, h. minden évad végén sok nyitott kérdés maradt. De az így volt jó, hiszen jöttek a következő évadok, és megmagyarázták a dolgokat. Én értettem az egész történetet, a végét is, de nekem óriási csalódás volt. Én értem, h. vki azzal érvel, h. azért kellett ez a sok nyitott kérdés a végére, mert ettől "lostos", de szerintem ez így akkor sem jó.

Én az elejétől fogva néztem a sorozatot, egy részt sem hagytam ki. Bevallom ez lett a kedvenc sorozatom. De a végén ez a purgatóriumos rész akkora hülyeség volt, számomra elrontotta az egész sorozatot. Én végig arra vártam, h. a főszereplők nagy része kiszabadul a szigetről és happy end, közben persze ott lennének a misztikus dolgok.

Kérdések, amire tulajdonképpen nem kapunk egyértelmű, tiszta választ, pedig fontos lenne:

- Hol vannak a maradék dharmások, akik nem jöttek a szigetre? Miért nem mentek a szigetre, miután Benék kipusztították a szigeten lévőket?

- Miért is olyan különleges a sziget? Ok. gyógyít, és?

- Miért kellett őrizni azt a fényt? Mert ha csak a sziget pusztul el tőle, akkor az nem nagy tragédia.

- Az sem nagyon világos, h. miért is kerültek a szigetre.

Mert néhányuknak volt "küldetése", és a többiek?

2010. júl. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled.Pedig eltelt már egy kis idő mióta láttam és sajnos továbbra is óriási csalódás.Sajnos a valaha volt legjobb sorozatot rontották el ezzel a valamivel:(((
2010. júl. 27. 14:53
 15/16 anonim válasza:
Nem. Ennyire érzelemmel teli sorozatot/sorozat befejezést nem sűrűn adott TV. Legalább 2-3 alkalommal meg kell nézned az egész sorozatot és mellé olvasgatnod, fórumokon, oldalakon és akkor kiderül, hogy nincs is megválaszolatlan kérdésn... Tehát van aki csak hébe-hóba nézik, van aki közepesen, van aki minden tud és hard fan. Ezektől függ, hogy mennyit tudsz róla. Én utóbbi vagyok, szóval kérdezzetek, ha valami nem világos.
2010. aug. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Minden részt néztem.Aktív comment c voltam.Nekem mégis picit kevés lett.
2010. aug. 21. 06:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!