Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi lesz a trónok...

Szerintetek mi lesz a trónok harca vége 7-8. évad körül?

Figyelt kérdés

Az én elképzelésem (nincs benne spoiler csak tipp):


Nos, az biztos szerintem, hogy Jon lesz uralkodó.

Miért??-----A vöröspapnő jósolta, hogy folyton lát egy herceget harcolni aki győz...lehet mondani, hogy csak tippel, meg Stennis is így gondolta, de mikor azt mondta, hogy látott egy égő szarvast, nem sokkal utána kiirtották Stennist.

Utána látta megint a herceget aki megüli a vastrónt győzni deres alatt, itt győzött jon, aki tényleg herceg mert targaryen és mivel fiú, ő a trónörökös, akármennyire erősködik Deneris.


Ugyebár a régebbi évadokban Jósolta a vörös papnő, hogy ez a herceg megüli trónt (az az jon)....szóval szerintem ő lesz a király a végére.


és még mielőtt ellenérv jön. A vöröspapnő joslatai eddig mindig beteljesültek, akárhányszor égni látta a szarvast, mindig veszített egy baratheon. Mikor pedig látott győzni egy herceget, akkor tájt nyert Jon egy csatát. ----Szerintem ez pont elég bizonyíték.


Továbbá, egyszer Ariának is jósolt, hogy "szempárokat látok benned melyek lassan mind kialusznak" (ilyesmit mondott)....Ezzel az irtandó emberekre célzott szerintem akiket éjszaka sorol Aria....és mostanra már csak 1-2 ember maradt a listán, a utolsó szempár is lassan kialszik.


Szóval igazából a vöröspapnő látomásait szerintem trükkösen az olvasónak/nézőnek kell megfejtenie, mert az író rendkívül sok utalást ad.


Továbbá, szerintem Cersei felfogja robbantani királyvárat, ugyanis Denerisnek volt egy látomása, miszerint mászkált a felrobbantott trónterembe amit már belepett a hó. Ez arra utalhat, hogy Cersei veszít, viszont befejezi Denerys apja művét, és alágyujt a városnak mielőtt azt elfoglalják, mert ugye bár nem lesz vele Jaime, aki megálítaná, ugyanis ő fogja vezetni a Lennister seregeket.


Szerintetek mi fog történni? Mi a ti elképzelésetek?

Kíváncsi vagyok más szempontokra, elméletekre.


2017. júl. 20. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Én szerintem egyértelmű hogy a lannisterek veszíteni fognak. Mert hát a dothrakiak és a makulátlanok serege betör királyvárba amit láttunk is trailerbe. A hegy szerintem megfogja ölni daario naharist de viszont lehet egy sárkány fogja felfalni a hegyet. Úgy már csak danarys fog harcolni az északiak egyesült seregei ellen. Havas john jön megölni danaryst és hatalmas csaták lesznek. De biszont északon a kicsi gyerek brandon megállitja a másokat és az éj királyt. Ezt úgy tenné meg hogy még léteznének a mások teremtői és azok végeznek vele. A martellek meg közös szövetségesek lesznek danaryssel mert valahogy bennük van a keleties hangulat. A tyrellek is kihalnának senki nem támogatja öket. A vörös boszorkány csak havast támogatná. Erejével john testét erősíti amiközbe harcol danarys néger katonájával. Az északi sereg 35000 fő lenne , dothrakiak 100000 en és 7600 makulátlan, éj király serege meg 3 millió. Perzsa nagyságu sereg. A falat áttörik a mások és pár parasztfalut lerombolnak s a félelem úrrá lesz mindenkin . Ahogyan a kicsi brandonnak mesélte az öreg Nan. A végén utolsó jelenet pedig az lenne hogy havas john a várban beszédet tartana . Valami ilyesmit: áldott e jövő vár ránk itt westerosban. Legyőztünk mindenkit és megvédtük a birodalmat. És havas john szerelme egy vad lány lenne. Ennyi
2017. júl. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!