Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Moziba járók, szerintetek is...

Moziba járók, szerintetek is rablás?

Figyelt kérdés

A mozi büfé szerintetek is pofátlanul használja ki a vevőket? Én a táskámban mindig viszek üdítőt, rágcsálni valót, hogy ne ott vegyek, ha esetleg megéheznék. A büfénél a kért üdítőt vizezik, láttam, hogy egyszer kóla jön a csapból aztán víz, ez felváltva amíg meg nem, telik a papírdoboz, a ppopcornról ne is beszéljünk, így közepes adagnál kb 1100-1200 forintot elkérnek egy 7,5 decis kóláért, aminek a fele víz, szóval 3,75 deci kóláért és egy csenevész kis doboz popcornért fizetsz aránytalanul sokat. Ennek kevesebb mint a feléért ezeket meg tudod venni bármelyik boltban.

Kapitalizmus ide-oda, ha már lehúznak pénzel akkor azt a nyomi kólát ne vizezzék már.



2017. jún. 14. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából minden gyorsétteremben vizezik az üdítőt, a kocsmákban a sört, de én pont a mozinál nem tapasztalom, hogy sokat rontana az ízén. Tény, hogy nem olcsó, de a te döntésed, hogy megveszed-e vagy sem.
2017. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Ha viszel magaddal, felesleges háborogni.

Szerinted egy Mekiben nem vizezik? :D

Engem speciel ez nem zavar, de tudod, semmi sem kötelező. ;)

2017. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

6-7 éve az egyik mozibüfében 720ért vettem a film előtt 1db fél literes ice teát.

azóta a csajom beviszi a táskájában amit előtte a közértben megveszek,mert ennyit többet nem adok 150-180 forintos üdítőért,vízért.

2017. jún. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem járok mekibe, nem szeretem azt a kaját, de ha ott vennék magamnak egy nagyobb menüt amivel jól tudnék lakni 1500-at minimum kéne fizetnem, akkor inkább veszek egy egész grillcsirkét, sokkal jobban járok.

Én azért háborodtam fel, mert ha már sokkal drágábban adják mint máshol akkor ne spóroljanak már ők rajta.

Sokkal többet fizetsz=sokkal kevesebbet kapsz. Aki nazt mondja, hogy ez normális mert a mekiben is ez van azt szerintem beszippantotta a marketing-gépezet.

2017. jún. 15. 08:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Ki kell ábrándítsalak, maga a gyártó is vizezi a kólát... Ugyanis ők csak az alapanyagot kapják meg (ami hasonló egy nagyon tömény szörphöz) amihez hozzákeverik a szénsavas vizet, ezért van az hogy országonként eltérő az íze.


A mozik szintén csak az alapanyagot kapják meg, szóval innentől fogva ízlés kérdése hogy ki milyen hígításban szereti inni. Én például sokkal jobban szeretem a mozisat, mert az kevésbé szénsavas.

2017. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A gyártó egy nagyon tömény koncentrátumot küld amit vízzel kell felhígítani, hogy fogyasztható legyen. Az más dolog. De ha még azt is vizezik és drágábban adják, na arról beszélek én.
2017. jún. 16. 23:42
 7/9 anonim válasza:

Nem csak a kólát vizezik, én egyszer sprite-ot kértem, de szénsavas vizet kaptam, mert kifogyott belőle az üdítő szóval csak víz jött :D

Egyébként tényleg pofátlanul drága. Vidéken is, talán 200 Ft-tal olcsóbb egy menü, mint Bp-en. Az íze viszont sokkalta sz*rabb. Nálunk kis mozi van, szóval be szoktam csempészni a boltban vásárolt nachost és üveges sajtszószt. :D

2017. jún. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 77-ben születtem és elszomorítónak tartom, hogy a mai világ megfosztja az embereket az örömöktől, a szórakozástól.

Gyerekkoromban heti szinten jártunk moziba és futotta még szotyira és dunakavicsra is.A nyarat szinte a strandon töltöttük pedig egyszerű átlagosan szegény családban nőttem fel.

Most, hogy nekem vannak gyerekeim, jó ha kéthavonta meg tudjuk nekik adni ezeket az élményeket mert akár stranról, akár moziról van szó 10.000 Ft négyőnknek.Egyenlőre marad estig az uniós játszótér, mert a régit elbonntották (ami körül volt néhàny fa is ami árnyékot adott). Bár már lassan kinőnek belőle.

Sokat változozott azóta a világ és sajnos azok a dogok a megfizethetők amik széthúzzák az emberi kapcsolatokat.

Mindenfelé bírálják a családokat, hogy otthon ülnek és mindenki csak a kütyüket nyomkodja vagy a tv- bámulja.De kérdem én. Mégis miből finanszírozzuk a valódi szórakozást?

Bocs! De ez kikívánkozott.

2017. jún. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Világelső problémáid vannak! Irígyelek!
2017. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!