Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gáz egyedül elmenni moziba?

Gáz egyedül elmenni moziba?

Figyelt kérdés

Alig van két barátnőm de mindketten a pasijukkal vannak én meg szívesen megnéznék pár filmet.

21/L



2017. máj. 6. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem az. Fel kéne nőni.
2017. máj. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer egyedül mentem. Cikinek éreztem.
2017. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

2


Mert gyerekeszű vagy.

2017. máj. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak azért írtad mindkét válaszod úgy ahogy, mert neked sincs kivel menned és mindig egyedül mész, ezért bebeszéled magadnak, hogy egyáltalán nem ciki, sőt, normális :D
2017. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Van olyan szabály, hogy moziba társasággal illik menni? Van olyan szabály, hogy az ember mellett mindig kell lennie társaságnak? Nyilván egy kapcsolatfüggő kiskamasz erre igennel válaszolna, felnőtt ember viszont azt teszi, amit szeretne.
2017. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor járok egyedül moziba. Sajnos nem sok filmszerető ismerősöm van, volt egy két ember akit elhívtam de passzolták. Én meg imádom filmezni úgyhogy amikor tehetem elmegyek de már nem könyörgök senkinek. És legalább akkor megyek amikor nekem jó.
2017. máj. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mitől lenne páros tevékenység a mozi? Mert valami idióta kitalálta, hogy ez jó randi helyszín? Miért, mert nem lehet beszélgetni?


Amúgy meg kit érdekel, hogy ki mit gondol? Te ha moziba mész, azt nézed, hogy ki kivel megy? Miféle életfelfogás ez?

2017. máj. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sem "merek" elmenni egyedül. Férfiakat sokat látok egyedül menni amúgy.

Nekem az a bajom, hogy nem szívesen adok ki szinkronos filmre pénzt.

2017. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!