Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jennifer Lawrence mennyire...

Jennifer Lawrence mennyire számít jó színésznőnek?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 26. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
eléggé
2017. ápr. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
Oscart nyert, szerinted? :)
2017. ápr. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hat eleg alulmuvelt vagyok filmek es szineszek teren, de nekem is ugy tunt, hogy itt valami ritka nagy tehetsegrol van szo :) Kulonben azota mar utananeztem, csak arra voltam kivancsi, hogy ez vajon csak az en feluletes benyomasom volt-e, dehat nyilvan nem :D Szerintem most neki is allok megnezni a filmjeit.
2017. ápr. 27. 13:00
 4/11 anonim ***** válasza:

Tom Hanks, John Wayne, George Clooney, Robin Williams, Cuba Gooding Jr. mind Oscar díjas színészek és mind pocsékok.


Mikor tanuljátok már meg, hogy az Oscar semmit nem jelent?

2017. ápr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Már miért lenne Robin Williams meg Tom Hanks pocsék színész? Előbbitől ajánlom figyelmedbe a Holt költők társaságát vagy az Álmatlanságot, utóbbitól meg tulajdonképpen bármit... Forrest Gump, Phillips kapitány, Ryan közlegény megmentése, vagy akár a Számkivetettet. Amiben képes volt érdekessé és izgalmassá tenni egy olyan filmet amiben kb végig egy színész szerepel.

Jennifer Lawrenceről pedig annyit, hogy igen, jó színésznő, tehetséges. Eléggé felkapott és főleg blockbuster szerepeket kap, de drámaibb alakításokat is kinéznék belőle.

2017. máj. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindet láttam, amiket írtál és még jóval többet.


Robin Williams azért rossz, mert minden szerepben pontosan ugyanazt a kedélyes, jó szándékú, szerethető apuka karaktert hozza, amit az arcából ki is nézel.


Tom Hanks szájában megalszik a tej, nem csinál semmit, minden filmjében azt érzem, hogy még ő is unja, amit "játszik". Ő az Amerikai Hugh Grant, Hugh Grant meg az angol Tom Hanks, egyik se jó semmire, de legalább valamiért el lehetett őket adni húszon éve, és azóta is mindenki elhiszi, hogy színészek.

Hogy valami jót is írjak róla; a Forrest Gump-ban tetszett amit hozott, főleg magához képest, emellett sok helyen olvastam, hogy kedves, közvetlen ember.

2017. máj. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor szerinted ki számít jó színésznek?
2017. máj. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Anthony Quinn

Marcello Mastroianni

Harvey Keitel

Al Pacino

Paul Newman

Edward Norton

Marlon Brando

Jack Nicholson

Sean Penn

Javier Bardem

Daniel Day-Lewis

Kevin Spacey

John Malkovich

Philip Seymour Hoffman

Christopher Walken

Peter Sellers

Vincent Cassel

Gary Oldman

Jeff Bridges

és még sokan mások...

2017. máj. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy színésznőnek mennyire jó mivel semmit sem láttam tőle, de hogy extrém jó NŐ az fix...
2017. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hm, akkor árukapcsolásként meg is nézhetnél tőle pár filmet is :)
2017. júl. 6. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!