Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » X-MEN filmekre keresek magyará...

X-MEN filmekre keresek magyarázatot!? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy ugye vannak ezek az X-men filmek.Nekem mindig is nagyon zavarosak voltak és sosem értettem meg őket igazán.Lenne egy pár kérdésem és nagyon örülnék ha valaki választ tudna rájuk adni.

1.A sorrendekkel már kb. tisztában vagyok de van pár dolog ami érdekelne.Pl Jean Gray és a Professzor az eredeti részekbe még kislányként találkoznak vele és ők öregek viszont az Apokalipszis filmben Jean fiatal lány viszont a professzor még fiatal és ez nekem nagyon zavaros.

2.Erik avagy Magneto elveszti az erejét a 3. filmben viszont amikor a farkas vissza megy a múltba megint van ereje.Akkor ez most,hogy van?

3.A farkas életének előzményeiről szóló filmben említésre kerül Deadpool akit mellesleg ott is Ryan Reynolds játszik és ő lesz az X fegyver akivel a film véhem Logen és Viktor harcol.Illetve ott is Wade a neve mint a Deadpool filmben ... szoval akkor ez most,hogy van?Nem lehet ugyan az a kettő mivel más a háttér sztori.


Ha valaki ezek közül valamire választ tudna adni azt nagyon megköszönném :)



2016. nov. 12. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Marha egyszerű, a két trilógia nem egy kánon része. Illetve az uj deadpool független alkotás
2016. nov. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikor Logan visszament az időben megváltoztatta a múltat és ezzel meg nem történté tette az addigi X-men filmeket.
2016. nov. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,igen csak,hogy Magnetonak már akkor is visszajött az ereje mielőtt visszaküldték volna az időbe Logent... Vagyis tudom ,hogy az 3.rész végén mutatják Magnetot,hogy mozgatja a sakk bábút de konkrét magyarázat nincsen rá.Nyilván nehéz összehangolni az összes filmet csak gondoltam hátha van valami pontos magyarázat rá.

Igazából a fő "problémám" ebből is adódott,hogy az eredeti karakterek és az előzményfilmbeli karakterek nem mindig passzolnak pontosan.Pl,hogy kiket meg hogyan ismertek meg.A fentiekbe csak párat említettem mert így is sokat írtam már :D

1.válaszoló, azt értem,hogy független történet a Deadpool film de mivel van egy pár év a 2 film elkészítése között így elképzelhető,hogy ugyan az a karakter csak új sztorit adtak neki? Mert végül is a Marvel univerzum amúgy is egybefolyik,vagyis minden karakter ki be mászkál a másik filmjéből.

2016. nov. 12. 14:49
 4/6 anonim ***** válasza:
A Kőszívű ember fiaiban is van egy baki, pedig azt még az iskolában is kérik. Miért ne lehetne az X-men filmekben is baki. Arra meg amikor Magneto megmozdította a sakkbábut azt a magyarázatot olvastam, hogy mivel annyira nagyon erős volt az x gént nem lehetett végérvényesen elnyomni benne.
2016. nov. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2kérdés:a szérum nem hatott sokáig senkinél
2016. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2016. nov. 20. 16:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!