Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vasember miért nem fog szerepe...

Vasember miért nem fog szerepelni több Bosszúállók-filmben?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem.

Tehát egyáltalán miért kell őt kivágni? Vasembernek/Tony Starknak van a legösszeszedettebb,legizgalmasabb háttértörténete,és megszemélyesítője,Robert Downey Jr.,egy kiváló színész,a Vasember-filmek viccesek,Tony Stark öniróniája és cinizmusa mindig megnevettet,egyszerűen szólva bűncselekmény egy ekkora karaktert eldobni.

A Bosszúállók-filmsorozatban mindig központi szereplő volt,az egyik legfőbb humorforrás,az akciójelenetek,amikben szerepel,mindig pazarul néznek ki,az egész szériát elhúzhatná,mert hatalmas egyéniség és nagyon elegáns,kedvelhető karakter. Komolyan,ez bűncselekmény,őt egyszerűen nem volna szabad kiírni.



2017. ápr. 2. 18:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Vasember a Bosszúállók: Végtelen Háborúban fog meghalni. De nem csak ő. Steve Rogers is meghal majd, de őt elvileg a 4. részig még leszerződtették. Néhány pletyka szerint Pókember is elbukik, de ez nem biztos. Ha érdekel miből szűrték le a fanok ezt akkor leírom. Vízió is meghal a következő részben, és elvileg egy Galaxys Őrzői karakternek is mennie kell. De nyugi, ez a karakter nagy valószínűséggel Nebula lesz, Gamora testvére. Elméletileg Gamorát védelmezve esik el a csatában.
2017. dec. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan fura nekem amúgy, hogy sokan találgatják pl lesz e vasember 4. Nekem eléggé evidens (nem tudom, olvastam e valahol anno) hogy minden karakternek 3 filmet szántak eredetileg is. Csak szegény Hulk marad ki jogi problémák miatt, de Vasember, Thor, és Amerika kapitány minden filmje kijött (sőt Galaxis őrzőiből, Dr Strangeből és Pókemberből is 3 lesz úgy tudom)És ugye most a Bosszúállóknak is eljön a 3. lezáró része kettészedve. ezek után meg új karakterek jönnek, új filmekkel, ezt be is jelentették.
2017. dec. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Így 1,5 év távlatából... :D


#11 Végül mégse halt meg a harmadik részben...Tony Stark még él! <3


Viszont NE LEGYEN IGAZAM, de szinte biztos, hogy a 2019-es Bosszúállókban tényleg meghal! :"(

2018. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Ezt most olyan szar olvasni
2019. máj. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!