Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vasember miért nem fog szerepe...

Vasember miért nem fog szerepelni több Bosszúállók-filmben?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem.

Tehát egyáltalán miért kell őt kivágni? Vasembernek/Tony Starknak van a legösszeszedettebb,legizgalmasabb háttértörténete,és megszemélyesítője,Robert Downey Jr.,egy kiváló színész,a Vasember-filmek viccesek,Tony Stark öniróniája és cinizmusa mindig megnevettet,egyszerűen szólva bűncselekmény egy ekkora karaktert eldobni.

A Bosszúállók-filmsorozatban mindig központi szereplő volt,az egyik legfőbb humorforrás,az akciójelenetek,amikben szerepel,mindig pazarul néznek ki,az egész szériát elhúzhatná,mert hatalmas egyéniség és nagyon elegáns,kedvelhető karakter. Komolyan,ez bűncselekmény,őt egyszerűen nem volna szabad kiírni.



2017. ápr. 2. 18:32
1 2
 1/14 LeonScottKennedy ***** válasza:
100%
Benne lesz a következő Bosszúállók filmben is... szóval irreleváns a kérdésed.
2017. ápr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszed, hogy nem fog?

A forgatások már elkezdődött, ahol ő is jelen van:

https://www.youtube.com/watch?v=sAOzrChqmd0&feature=youtu.be

2017. ápr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok

*a forgatás elkezdődött

2017. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Dehát az Amerika Kapitány:Polgárháborúban elbúcsúzott,nem? Én onnan szűrtem le. Ráadásul azt mondják,hogy a Vasember negyedik részét is más színésszel forgatják.
2017. ápr. 2. 19:42
 5/14 anonim ***** válasza:

A Polgárháború végén Amerika Kapitány búcsúzik el egy levélben Stark-tól, de tudatja vele, hogy ha szükséges, számíthat rá. (A végtelen háborúban egészen biztos szükség lesz rá.)

A Vasember 4 egyelőre nincs bejelentve vagy gyártás alatt, de egészen biztos a Bosszúállók után jön (ha jön) majd. Egyébként tényleg vannak pletykák, hogy egy fekete lány veszi át a Vasember szerepét, de ez a képregényekben is így van.

De ez még a jövő zenéje.

2017. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"A Polgárháború végén Amerika Kapitány búcsúzik el egy levélben Stark-tól, de tudatja vele, hogy ha szükséges, számíthat rá. (A végtelen háborúban egészen biztos szükség lesz rá.)"


Bocsánat. Az Ultron korában búcsúzott el Vasember(és még néhányan),majd más Bosszúállók jöttek(Sólyom,Wanda,Hadigép,Vízió).

Végülis ezzel nincs probléma,de az már fájó,hogy Hulk és Vasember csak úgy lelép.

Thor pedig nem "hivatalos" Bosszúálló,nem szervezték be,de ő is oszlopos tag.



"A Vasember 4 egyelőre nincs bejelentve vagy gyártás alatt, de egészen biztos a Bosszúállók után jön (ha jön) majd. Egyébként tényleg vannak pletykák, hogy egy fekete lány veszi át a Vasember szerepét, de ez a képregényekben is így van.

De ez még a jövő zenéje."


Igen,erről én is tudok és elég rossz érzés tudomásul venni. Tony Stark tényleg nagyon egyedi karakter,és az egója ellenére az egyik legönfeláldozóbb Bosszúálló. Igazából ezért nem is értem,mire jók ezek a változtatások,hiszen egy eleve férfi karakter miért nem maradhat mindig férfi? Például Thort is le fogják váltani,ami szintén értelmezhetetlen. Ráadásul R.D.Jr.-hoz gyakorlatilag hozzánőtt ez a szerep,és Tony Stark karaktere is eggyé vált Vasemberrel. R.D.Jr. még nem annyira idős,szerintem simán elbírna még néhány Vasember-filmet,ha leszerződtetik.

2017. ápr. 3. 21:12
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik kedvenc színészem RDJ. Csak hát az a kegyetlen igazság, hogy már korosodik (idén 04.04.-én volt elvileg 52 éves) 😞

Én olyat hallottam, hogy a Vasember 4-ben az a fiú fogja átvenni a helyét, aki a Vasember 3-ban is szerepelt.

2017. ápr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Claire15 ***** válasza:
Ahhoz hozzászólva, amit Thor és Hulk hiányáról írtál, megnyugtatlak: Thornak jön a harmadik filmje,abban Hulk is megjelenik ;)
2017. máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

SPOILER lesz


Állítólag a Bosszúállók 3-ban Tony meghal. Ez jövőre jön ki, és a galaxis őrzőitől kezdve, Hulkig mindenki benne lesz.

2017. máj. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a Vasemberből már nem lesz negyedik rész, bár ez csak egyéni vélemény. Viszont a Starity oldalán írtak arról, hogy RDJ nem akar beleöregedni a szerepbe.

Link: [link]

Egyébként szerintem is Robert Downey Jr. egy kiváló színész, és én nagyon sajnálom, hogy nem ő lesz majd Vasember, de van egy olyan teória, miszerint a Vasember 3-ban lévő kissrác - aki segített Tonynak - fogja átvenni a helyét, de én láttam már egy olyan képet is, hogy egy színesbőrű lány lesz majd a következő Vasember. Hallottam már egy olyan elméletről is, miszerint Tony egy számítógépbe fogja "feltölteni az agyát", mint ahogyan az az Amerika Kapitány: Tél Katonájában is volt (sajnos nem nem emlékszem annak a szereplőnek a nevére), és ő lesz majd az utódjának a "JARVIS"-a. De szerintem a kissrácos és a JARVIS-os csak egy rajongói teória, de szerintem simán elképzelhető lenne mind a kettő. :))

2017. júl. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!