Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani jó felnőtt...

Tudnátok ajánlani jó felnőtt animációs sorozatokat?

Figyelt kérdés
Lehet hogy lehetetlenek az elvárásaim, de olyan sorozatra gondolok ami nem attól készül felnőtteknek mert folyton káromkodnak benne és tele van ízléstelen poénokkal (mint pl. Brickleberry, Family Guy, stb.). Persze nem zavar ha csúnyán beszélnek benne. Olyanra gondoltam ami komolyabb hangvételű, izgalmas, és nem gyerekes vagy ízléstelen a humora. De persze lehet hogy nem léteizk ilyen, és én vagyok a hülye.
2017. márc. 22. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Egészestés filmek terén még akad, de ha sorozatot akarsz, akkor csak úgy jársz szerencsével, ha nem ragadsz le az euro-amerikai sorozatoknál.


A következők NEM alpáriság vagy eroikus tartalom miatt szólnak felnőtteknek, illetve amelyik erőszakos (+ lesz melette), annál nem ez a fő vagy egyetlen kizáró ok gyerekeknél:


3-gatsu no Lion

91 Days

Berserk (1997) +

Boogiepop Phantom

Cowboy Bebop

Darker than Black +

Death Parade +

Eve no Jikan

Fate/Zero +

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex

Ginga Eiyuu Densetsu

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu +

Mousou Dairinin

Monster

Mushishi

Neon Genesis Evangelion

Ookami to Koushinryou

Planetes

Psycho-Pass +

Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin +

Serial Experiments Lain

2017. márc. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy az első is írta animéknél bőven vannak ilyenek, de tudom, hogy sokan tartózkodnak a műfajtól.

Amit még esetleg ajánlok az a Rick and Morty, bár ez némiképp hajaz a Family Guy és társaira, de nagyon eszes es kreatív és elgondolkodtató is.

2017. márc. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!