Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit csináljak ha meguntam a...

Mit csináljak ha meguntam a sorozatokat?

Figyelt kérdés
Már mint hogy újra tudjam őket szeretni? Régen nagyon sok sorozatot kinéztem de most már úgy mond megundorodtam tőlük mit tegyek hogy újra tudjam élvezni a sorozat nézést?
2017. márc. 21. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézz jó sorozatokat, amiket nem lehet megunni.
2017. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ismerős. Amikor nézed a sorozatot de mellette minden mást csinálsz, facebook, yt és aztán rájössz hogy igazábol nem is érdekel... Nem tudom egyszer elmúlik nekem többször is volt már ilyen. Most pl néztem a Bansheet tökre bejött de nagyon sajnálom hogy vége. A walking deaddel meg ugy vagyok h 3hete nem láttam már mert amikor elkezdtem nézni egyszerűen nem kötött le egyáltalán és mindent csináltam közbe.

Amúgy keresgélj, hátha csak az a gond hogy amiket nézel már nem kötnek le, nem érekel igazán a story, nem szimpik a szereplők, stb.

2017. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!