Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én vagyok az egyedüli?...

Csak én vagyok az egyedüli? [X-men]

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok más mit gondol erről. Láttam az eddig megjelent összes X-men filmet, bár még a Logan 2017-et nem, de ez most nem számít.. Megnéztem őket, tetszettek meg stb. viszont nekem az X-men 1,2,3 része volt a legjobb.. és ezek közül és Az ellenállás vége. Nekem a többi filmben, már nem jött át maga az x-men hangulat.. Oké hogy előzmények stb.. megvolt a látvány, történet, zene, színészek is jók voltak, de akkor is.. Elvesztette a hangulatát. Pontosan erről van szó, hogy a Hangulata, ennek a világnak, nekem az első három részben teljesen kicsúcsosodott.. A többiben nem éreztem ezt és ezért én sajnálom is, hogy így lett. Ti mit gondoltak? Nektek hogy jön át maga az egész hangulat?

#film #hangulat #X-Men #trilógia #Logan #akcióhősök #Ellenállás vége #Mutánsok.
2017. márc. 8. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele.
2017. márc. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Először is, ha így gondolod, akkor a 2017-es új Logan biztos nem fog tetszeni, de mindenképpen ajánlom, hisz mégis csak ez is az X-men része. Másodszor: A kezdetek, mint látványban, mint hangulatában tökéletes. Hisz itt is az igazi Farkast látjuk, a vadállatot! Totál jellemzi azt az embert, akire rátalált a professzor az X-men első részében. Az utána levők tény, hogy eltérnek a többitől, mivel mások a színészek, a múltat mutatja be. Szerintem az egész filmsorozat jó, én nem érzem/éreztem azt, amit te.
2017. márc. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nekem is tetszettek, ahogy írtam. Megfogom nézni a Logan-t is, jók az új filmek is, helyén voltak a zenék, a képivilág, látvány, történet, színészek stb.. De maga az az X-men-es Hangulat.. amit az első három film jellemzett, közvetített és éreztetett az nekem onnantól elveszett.
2017. márc. 8. 13:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem jól fogalmaztam és megértitek amit érzek. Egyébként Köszönöm, hogy írtok. :)
2017. márc. 8. 13:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!