Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki leírná, hogy az Odaátba...

Valaki leírná, hogy az Odaátban mi lesz Sam-mel?

Figyelt kérdés
Még csak a negyedik évadnál járok, most néztem azt a részt, amikor Sam Ruby vérét issza. Arra lennék kíváncsi, hogy erről leszokik, vagy már ilyen marad.

2017. febr. 21. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
:D a sorozat már a 12. évadot futja, biztosíthatlak, hogy nem marad olyan :D
2017. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jól van na... Inkább ezekre az adottságaira gondoltam, mint például a démonűzés. Ezekből semmi nem marad benne?
2017. febr. 21. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:
nem igazán
2017. febr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem marad ilyen. Az ötödik évadban még lesz ilyen rész, de a későbbiekben már nem.
2017. febr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
talán nézd tovább és meglátod..
2017. febr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: ha ezt nem írod, hülyén halok meg. Ez az ötlet nekem eddig eszembe sem jutott. Jaa, mégis... Egyébként már nem érdekes, tegnap befejeztem az ötödik évadot, így már tudom, hogy mi lett vele.
2017. febr. 27. 17:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Én bíztam benne, hogy használja majd, de nem .... el lett felejtve, hogy ilyet is tud :D Oké, démon vér kell hozzá és attól függő lesz, de több rész közben gondoltam már rá, hogy használni lehetne... na mindegy :D
2017. márc. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!