Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars - Rey&Finn vagy...

Star Wars - Rey&Finn vagy Finn&Poe?

Figyelt kérdés
Az ébredő erő alapján nekem teljesen egyértelmű volt, hogy Reyt és Finnt akarják összehozni, de láttam, hogy sokak szerint a másik páros a befutó. Szerintetek?

2017. febr. 12. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Kétlem, hogy a Star Wars-ba bele mernének rakni egy férfi homoszexuális párt.
2017. febr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, a film alapján eddig valóban Finnre lehet következtetni, de szerintem Kylo Ren és Rey sokkal érdekesebb lenne.
2017. febr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, valószínüleg rokonok, és így már kicsit durva lenne.
2017. febr. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik se. Mármint remélem, egyik se. Feleslegesnek tartom mindenhová egy szerelmi szálat erőltetni, kivételesen kihagyhatnák.
2017. febr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sehonnan se maradhat ki :( ez Hollywood.
2017. febr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Először azt kéne tisztázni, hogy a párosítások milyen alapon történnek? Szerelmi, baráti vagy bajtársi? Ha szerelmi, akkor a második kizárt, még a mai világban sem hinném hogy beleraknának a Star Warsba melegeket, plusz teljesen felesleges és értelmetlen lenne, ez nem aktuálpolitikai műsor, hogy a libsiknek kedvére tegyenek. Egyszerűen a Star Wars nem erről szól, jó lenne ezt elfogadni. És ha a romantikus vonalon maradunk, akkor a Kylo Renes párosítást is kizárnám, mert jó eséllyel testvérek Rey-jel, vagy máshogyan rokonok. Finn kérdőjel, ha Reyből jedi lesz, akkor nem hinném hogy összejönnek. Ha viszont baráti alapon nézzük, akkor bármilyen párosítás összerakható, de akkor BB-8-et se hagyjuk ki. :)
2017. febr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A jediség nem zárja ki hogy összejöjjenek.
2017. febr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Finn sorsa a friendzone Rey-jel kapcsolatban. Rey leszbikus, agy legalábbis biszexuális.
2017. febr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Rey leszbikus, agy legalábbis biszexuális."


He...? Mégis milyen megnyilvánulásából sikerült ezt leszűrnöd? :D

2017. febr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rey kevésbé nőies mint Padmé, de ennyiből túlzás ilyen következtetéseket levoni.
2017. febr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!