Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Klónok támadásában hogy nem...

A Klónok támadásában hogy nem vették észre a jediket a Geonosison?

Figyelt kérdés

mert elég sokan voltak, tehát ahhoz hogy oda menjenek azért kellett egy nagyobb űrhajó

az hogy Padmé cirkálóját nem vették észre még oké mivel az csak egy kisebb, pár személyes szenátori cirkáló volt, de ahhoz hogy 30+ Jedi odamenjen vagy egy nagyobb hajó kellett vagy több kisebb, de a lényeg hogy feltűnő lett volna

és nem nézték azon a bolygón hogy milyen hajók szállnak le ahol Dooku gróf és a kereskedelmi szövetség vezetői is jelen vannak?



2017. febr. 8. 07:12
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Haha, én is pont ma néztem meg :D Nem gondolkoztam ezen. Viszont szerintem megoldhatták, biztos volt olyan hajójuk amivel eltudtak bújni a radarok elől.
2017. febr. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Velük volt az erő..
2017. febr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
végülis..
2017. febr. 8. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Álcázó berendezés ;)
2017. febr. 9. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Észrevették, de gyorsan történt. A kánon szerint az űrbe volt csata is, csak a szeparatistáknak nem volt elég idejük összevonni a flottát
2017. febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!