Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretitek megéri elkezdeni...

Szeretitek megéri elkezdeni nézni a The Walking Dead-et?

Figyelt kérdés

Terméseztessen az elejétől kezdve.

Nem szoktam sorozatokat nézni. Eddig nem nagyon érdekelt ez sem, de most már szinte mindenhonnan ez ömlik. Valóban ennyire jó?


2016. szept. 28. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó értékeléseket kapott. Biztos jó sorozat. Adhatsz egy esélyt neki és megnézed az első pár részt hogy bejön-e.


Személy szerint borzasztó unalmasnak és fárasztónak tartom a zombi témájú dolgokat, úgyhogy én nem adok neki esélyt. Létezik sok más jó sorozat is.

2016. szept. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyik legjobb sorozat a világon! De komolyan! Ha tervezed akkor intenzíven kell nezni, hogy ne hónapokig tartson meg amugy is október végén mar a 7.evad lesz... 83reszt végignézi nem könnyű, ajánlom, hogy csak akkor kezdj neki, ha 1; erős idegzetű vagy (bírod a vert meg minden)

2; van időd es nem sajnálod ra.

Nem ajánlom az első pár szesze szerint megítélni a sorozatot mert az első része brutálisan jo. De szerintem most hagyom abba a dumát, mert így is hosszú lett...

2016. szept. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom... ha tényleg nem vagy nagy sorozat függő akkor kezdésnek lehet uncsi lesz a TWD.


Én már kezdek bele unni a TWD-be, önmagát ismétli, sok az üres epizód és rengeteg a felesleges lelkizés.

Kicsit túlértékeltnek látom az egészet.


Adhatsz neki egy esélyt, de tényleg ne csak egy-két rész után ítéld meg, hogy milyen.

2016. szept. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik kedvencem szóval mindenképpen ajánlom.Nagyon jó :)
2016. szept. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem rég kezdtem el nézni, ajánlásra. Nekem sem jönnek be a zombik, de itt tényleg félelmetesek, amúgy meg később már csak mellék szerepük lesz. Több animét láttam mint film sorozatot ezért nem tudok igazán hasonlítani a többihez képest, s biztos hogy a sokadik évadnál már kezdenek kifogyni az ötletekből, aztán általában jön a mély zuhanás. Ettől függetlenül nagyon sok pozitívuma van. Amellett hogy trancsíroznak keményen, erős filozófiai gondolatokat és drámai érzéseket közöl. A világ széthullik és újra a természet törvényei uralkodnak, hogy lehet életben maradni vagy egyáltalán érdemes-e? - tulajdonképpen ez az alap sztori. Sok film foglalkozik ilyen világ katasztrófával, meg ott vannak a shifik. Mondjuk azok közül amit láttam ezt a sorozatot kiemelném, mert baromi részletes. Én inkább azt ajánlom hogy az első évadot nézd meg, vagy legalább a felét. Az első pár rész az újdonság erejével hatott rám, de rögtön felvázolódtak a sablon karakterek... ki kivel kavar majd, szóval gondoltam ez is elég kiszámítható, aztán rendesen rá cáfolt. Szerintem nagyon élet szerű, senki se marad olyan amilyen, mindenki fejlődik, erősödik, aki meg nem képes rá az halálra van ítélve, még csapatban is. Tök jó az hogy megmutatnak mellék szereplőket is hogy aztán 4-5 részen belül brutálisan kinyírassák, nem engedi meg hogy a néző közömbös maradjon. Nekem elsőre nem jött be a főszereplő de benne is sokkal több van mint ami elsőre látszik. Szerintem nagyon jó hősi idea. Esendő, empatikus, korrekt, lojális közben meg brutális és könyörtelen ha arra van szükség. Pont az a dilemma hogy nehéz meg húzni a határvonalat, mikor kell emberségesnek és mikor gyilkosnak lenni, ő mégis törekszik megtalálni az egyensúlyt, s pont ezért tekintik vezetőnek s követik őt tüzen-vizen át. Néha mikor már túl sok, elkattan az agya, s el tart egy darabig amíg magához tér, ettől lesz egy kicsit őrölt karakter is. Tetszett hogy reálisan foglalkoznak az öngyilkosság kérdésével, vagy a demokrácia-diktatúra előnye s hátrányaival. Jók a színészek, igényes a kivitelezés, izgalmas, pörgős, és megható. S van benne némi humor, amit szerintem leginkább Daryl Dixon élet-halál helyzetben is mindig tök laza meg nyilvánulásai szolgáltatnak.
2016. okt. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!