Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz-e 11. évada a Don Matteo...

Lesz-e 11. évada a Don Matteo Sorozatnak?

Figyelt kérdés
Természetesen a jelenlegi szereplőkkel. :)

2016. szept. 25. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egy olasz oldalon láttam, hogy lesz! :) De úgy néz ki, hogy Tomas, Laura nem lesz! :( Margarita sem biztos! De remélem nagyón jó lesz, már várom!
2016. okt. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen lesz de csak 2017 őszén kezdik el forgatni és kb. 2018 tavaszán lesz kész! Vagyis kb 18 telén lesz itt látható! Laura,Tomas biztos hogy elmegy. Margarita,mivel a százados az oltár előtt nemet mondott neki ő is elmegy!sajnos!de ő nem teljesen a sorozatból!Ami biztos hogy marad Hill, a főtörzs, a százados és Lia! A százados és Lia össze akarnak házasodni de ott megint lesz egy kis gubanc! :)
2016. okt. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van! Tomas és LAura elmegy! :(
2016. okt. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alberto is elmegy, Tomas orvos akar majd lenni! :O meglepő!
2016. okt. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezek nagyszerű hírek. Nekem főleg a Thomasi & Lia kapcsolat érdekel majd. És persze a főtörzs, Hill, Natalina, Thomasi tró nélkül már nem is lenne az a sorozat. :)
2016. okt. 1. 17:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ma olvastam utána.Thomas és Lia össze házasodik és Rómába költöznek.De Thomas máshol vállalt szerepet.De tavasszal jön 11.évad:)
2017. okt. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tomasi és Lia Rómába költöznek, mint házaspár. (A színész más szerepet vállalt)

Új százados egx fiatal nő lesz.

Thomas és Laura is elköltöznek.

Főtörzs, Natalina és Pippo biztos lesznek. Persze Don Matteoval egyetemben.


2018. januartól adták Olaszországban a Rai1!

Nálunk ki tudja mikor?!

2018. aug. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!