Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kiderült az American Horror...

Joci1212 kérdése:

Kiderült az American Horror Story 6. évadának a témája. Na most csak engem nem nyűgözött le?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok erről a My Roanoke Nightmare témáról? Nektek tetszik? Mit lehet egyáltalán kihozni ebből? Nagyon kíváncsi leszek az 1. részre de megvárom a feliratot mert angolul egy kukkot nem értek belőle és alig várom h láthassam mert komolyan nem tudom mire számítsak. Angolul csak az elejét láttam és nekem már eleve az intro elég csalódás volt egy véres gyökerű fa és kész?? Komolyan?? Intronak?? Az AHS-be?? Lehetett volna valami ijesztőbb introja is mint ahogy az lenni szokott és ez után nem tudom mit gondoljak őszintén. Nektek tetszik ez a téma? Ha láttátok a teljes részt angolul, megadta az elvárt szintet?
2016. szept. 15. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik. A conjuringra, és hasonló horrorkra hajaz most. Jó lenen ,ha ezt ötvöznék egy kis The Witch film hangulatával.


Az első 3 részből ki fog derülni, éeltképes koncepció-e?

2016. szept. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kifejezetten a témát akarták itt eltitkolni, hanem a műfajt. Rengeteg ilyen "documentary" sorozatot nézek az ID extrán, így nekem tetszett.

Reggel 4kor ment le, én már 8kor megnéztem angolul. Kiváncsian várom a folytatást.

2016. szept. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A témája már augusztusban kiderült, és tudni lehetett hogy erről fog szólni, és voltak is kibeszélők a neten róla.

[link]


A sorozat epizódjai amúgy sosem hozták azt a szintet amiről az intrók szóltak. A trailer csak para volt és sejtetés. Minden évadban nagy hévvel elindul a történet, majd egyes szálakat egyszerűen elhagynak mindenféle magyarázat nélkül.

2016. szept. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

No megnézted már a teljes részt?


Nekem alapvetően tetszett az első rész, érdekes ez az dokumentumfilmes formátum. A téma kifejezetten tetszik, mivel nem tudni mi történt Roanoke telepeseivel, van rá lehetőség, hogy egy teljesen elvetemült, vadulós agyrémbe menjen át a történet.

Egyébként ez a "My Roanoke Nightmare - A True American Horror Story" sokkal inkább úgy hangzik, mint annak a ZS-kategóriás dokumentumfilmnek a címe, amit eljátszanak nekünk. Így a logó és a főcím hiánya is beleillik a képbe - legalább is számomra.

Ami a nagyobb bajom az új évaddal, az a szereposztás: túlhasznált színészek, ráadásul szinte ugyanabban a szerepben: Angela Basset nagyszájú, odamondogatós karaktere, Sarah Paulson a szenvedő jólány (Jessica Lange 3 évadon keresztül játszotta ugyanazt a valaha volt erős női főszereplőt) stb.


Egyébként, ha megfigyeled, soha nem a témával és az évadnyitóval van baj, hanem azzal, hogy a történet egy idő után szilánkosra zuhan szét. Mindenesetre Kathy Bates néni kisbárddal a kezében és Wes Bentley bácsi telepes jelmezben már rávett arra, hogy nézzem :D

2016. szept. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen már láttam nekem bejön! :) Igaz hogy más de attól még nem ront a minőségén! Nekem egyedül a creepy intro hiányzik ami eddig minden évadban megvolt. Ennyi a kivetnivalóm. :)
2016. szept. 22. 18:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!