Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi lesz a Lost...

Szerintetek mi lesz a Lost vége? A megoldása?

Figyelt kérdés

Nézem minden részét,most már ugye az utolsó évad megy és érdekelne mindenki teóriája.Felirattal nézem jelenleg 12 részt láttam az új évadból:))

Mindenki válaszát várom:))


2010. ápr. 20. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az lesz, hogy a Jack felébred, és kiderül, az egészet csak álmodta, mivel lefekvés előtt túl sok pizzát evett.
2010. ápr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Már nem igazán tudom,remélem nem csak a jó és a rossz harcáról szól majd:)Van egy két dolog ami zavar mostanában pl.ahogy liana feladta kicsit durva volt mert Bennek igaza volt abban hogy ha Jacob egész életében arra készitette fel ,h vigyázzon a jelöltekre akkor mi volt ez???De lehet pont azért halt meg mert igy lesz jó nekik:))))

Magyarul fingom nincs ezért imádom a sorozatot.

2010. ápr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Van benne valami:)) Hát én is ajánlom,hogy valami nagyon nagy wtf legyen a vége:)))

Nem egyszerű jing-jang vagy Egyiptomi istenségek harca:))

Csak imádom a teóriákat végig olvasni.Érdekes,hogy egy sorozatra mennyiféle dolgot rá lehet húzni:) De ezért imádjuk.....

2010. ápr. 20. 22:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Én egyszer azt hallottam, hogy már mind halottak, és az az egész Sziget kínlódás, maga a Purgatórium - a Tisztítótűz.


Aztán majd kiderül! :)

2010. ápr. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam:-))
2010. ápr. 21. 06:47
 6/7 anonim válasza:
Te jó ég én az első évadot végig láttam.Még anno 2006ban mikor ismételték nyáron.Minden részét megnéztem.De ma már nem vagyok képben.Mikor felfedezték a Dharmát(amit a mai napig nem tudok hogy mi) és Waltot elrabolták már ott sem voltam képben:S Mi történik velük mostanában?
2010. ápr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem megtalálják őket és mindenki kap egy kártyát amivel életük végéig ingyen utazhatnak:)
2010. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!