Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto Shippuuden kérdések?! :

SSll kérdése:

Naruto Shippuuden kérdések?! :

Figyelt kérdés

Miért hagyja ott Sasuke Sakurát és lányát Saradát?

Visszamegy majd a családjához?: :(Sakuráékhoz)

Hogyan megy vissza Sasuke Narutoékhoz?

Önszántából?

Gaara-t tényleg megöli Deidara?



2016. aug. 3. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
azt nem tudom miért hagya ott, de visszamegy hozzájuk . Önszántából.Igen de újraélesztik, csak aki ujraélesztette az meghal.
2016. aug. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam h azért megy el, h veszedelmek után kutasson. De akkor megnyugodtam h vissza megy:) köszi!
2016. aug. 3. 17:59
 3/4 anonim ***** válasza:

A Shippuudenben nem hagyja ott Sasuke Sakurát és Saradát, hanem a Shippuuden után.

A Shippuudenben úgy megy vissza Konohába, hogy SPOILER Narutóval megküzdenek a legvégén, döntetlen lesz, és Sasuke Narutónak adja a győzelmet, aztán megszüntetik a Végső Tsukuyomit és hazamennek.

A Naruto Gaidenben úgy megy haza Sakurához és Saradához, hogy talál egy embert, aki beültetett magának egy csomó Sharingant és klónozza magát. Ez az ellenség elrabolja Sakurát, Narutoék (Naruto, Sasuke, Sarada, és Choyi lánya) megmentik, majd együtt hazamennek a klónokkal, mert azok a teremtőjük ellen fordultak és megölték.

Tehát igen, mindkétszer önszántából ment vissza.

Nem öli meg Gaarát Deidara. Deidara és Sasori elrabolják, majd a Gedo Mazo kiszívja belőle az egyfarkút és ebbe hal bele a Shippuuden legelején, de aztán Sasori nagyanyja a saját élete árán feltámasztja őt.

2016. aug. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És a Gaiden az még csak Mangába van ugye? És anime lesz belőle. Egyébkén állítólag kétszer is elmegy Sasuke a családjától. Másodjára miért? Megint azért h veszedelmek után kutasson? És majd megint vissza megy a családjához?
2016. aug. 3. 22:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!