Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto shippuuden filler...

Naruto shippuuden filler kérdések?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a kérdésem lenne, hogy a Naruto Shippudenben a 270 valahanyadik résztől meddig vannak fillerek?

Most a 229-242 részig levő fillereket kihagytam, most járok a 256 résznél, és utána tudom, hogy még lesz egy pár rész, ami nem filler, de a 271-től azt hiszem, bár ebben sem vagyok biztos, megint fillerek lesznek, de a neten sincs kiírva, hogy meddig, csak egy kötőjel van utána.

Azért is lenne fontos, mert ha még nem kezdték el a főszálat ismét az animében, akkor elkezdenám olvasni a mangát, de ha elkezdték, akkor először animében szeretném látni.

A válaszokat előre is köszönöm szépen!

(ui, kérek mindenkit, hogy ne írjatok spoilereket, mert múltkor is tettem fel egy kérdést, és egy kedves ember leírt egy csomó mindent, ami még mindig nem derült volna ki, és izgalmas lehetett volna, de már mindegy...)



2013. okt. 5. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


itt levan irva,hogy a naruto shipudenben mely reszek fillerek.


ez azt tudom neked mondani,hogy kezd el nezni/olvasni a mangat.regen en is az animet neztem de mivel sajnos eleg sok filler resz van,es nem tudni,hogy mikor tesznek be ujabb filler reszeket,a manga pedig minden heten van,magyarul megjelenik minden csutotokon,es az is epp olyan jo.

en most ugy vagyok,hogy a mangat nezem,es a most megjeleno animet is ami koveti a mangat,pedig mar lattam,es azt is tudom,hogy mi lesz de attol meg erdekes igy is szamomra az anime.

2013. okt. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Igazából én is gondolkozok a mangán, le is töltöttem most mindet, de még nem kezdtem el olvasni, mert még az anime 305. részénél járok, még a "végére" akarok érni.

Csak azért gondolkodok, mert az anime, úgy, hogy nem tudom, hogy mire számítsak így egyszerűen annyira durván nagyon jó, hogy leírhatatlan :)

Vannak benne olyanok, hogy úgy izgulok, hogy mi fog történni, és szerintem, hiába is hogy nagyon szeretek olvasni, ezt a manga nem adná vissza, és emiatt nem kezdtem még el olvasni, hogy ez az izgalom megmaradhasson az anime nézése közben.

De, lehet persze, hogy ha nagyon kíváncsi leszek, és nem fogok tudni várni akkor elolvasom, de még bízok abban, hogy egyszer az anime is a végére és, és ugyan olyan izgalmas lesz, mint eddig.

2013. okt. 7. 07:58
 3/3 anonim ***** válasza:

az anime mar a 333-dik reszenel tart,a manga pedig 650.-ami ma jelent meg.


Az animet es a hozza tartozo feliratot letoltheted a naruto kun oldalrol,az is kezd mar szepen haladni,pont ugy ahogy a manga van,koveti az esemenyeket,most kezd nagyon erdekes lenni anime szempontbol,ugy hogy nezd meg meg azt a 20 reszt - ha csak nem fiileer hagyd ki- .

- elozo iro voltam -

2013. okt. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!