Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars Lázadók sorozatban...

Star Wars Lázadók sorozatban Ezra és csapata hogyan fogják, , bevégezni''?

Figyelt kérdés

Sziasztok :D


Megnéztem a 2.évadot is meg a hamarosan kijövő 3.évad trailert is.


Szerintetek Ezra a sorozat végén meghal Kanan-al együtt???


Mivel a Lázadók sorozatot elég sok 12 éves és az alatti nézi így valami ,,szép halált'' kellene nekik adni nem??? Vagy én még azt tudnám elképzelni hogy a Disney direkt estére/éjszakára fogja rakni a sorozatot vagy ez hülyeség??? :D


Alternatív befejező a sorozatnak (szerintem):


1. Ez kb a legrosszabb...Darth Vader elsőnek megöli Kanant majd utána Ezra végleg átadja magát a sötét oldalnak a bosszú miatt és végül ez miatt fog meghalni.


2. A Birodalom vagy Vader csapdába csalja Ezrat és csapatát és egy tipikus ,,hősi halált'' fognak halni Kanan és Ezra. A csapat maradéka meg visszamegy a Lázadáshoz.


3. Sajnos nem tudom mikor játszódik a sorozat így ha baromságot írok akkor ez a 3.ötlet semmis....


Szóval ha egy időben játszódna a sorozat a Luke Skywalker féle lázadással akkor a csapat maradéka csatlakozna hozzájuk. Persze ebben a verzióban is Ezra és Kanan meghal.



Lehet hogy ezek az agymenéseim nagy hülyeségek és valószínű már az egész story meg van írva és tök Happy End lesz majd de nem hiszem....Szerintetek??? :)


20/F



2016. júl. 24. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Bennem még felmerült a valószínűtlen verzió, hogy: Ezra a sith holocron és új mestere segítségével elsajátítja a sithek tudását. Szerintem ő lesz Snoke, mert a világos oldalt gyengének tartja amiért nem tudta megvédeni a barátait, a sithek pedig elárulják ezért új utat keres. Mivel a sötét oldal elnyelte, ha még élnek a barátai gondolom megpróbálják megállítani és ő fogja megölni őket. Opcionálisan Kanantól kapja esetleg majd azokat a hegeket.

De mivel gyerekeknek IS készül a sorozat, valószínűleg nem így lesz.

2016. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez bennem is felmerült már, nagyon örülnék ha így lenne, viszont Snoke elég idősnek tűnik, de Ezra kb. 10 évvel fiatalabb Luke-nál, aki 60 év körül jár. Ezen kívül Snoke bőre se hasonlít Ezra-éra. Bár belegondolva Anakin bőre is olyan lett miután megégett.
2016. júl. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!