Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ahsoka Tano tudja, hogy...

Ahsoka Tano tudja, hogy egykori mestere Darth Vader? Lehet, hogy a Star Wars Lázadók sorozatban találkozni fognak újra?

Figyelt kérdés

2015. márc. 21. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem tudja, és biztos hgy találkozni fognak.
2015. márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mityu12 válasza:
Szerintem tudja mert a 2. évad 1. részéből már több erre utaló jel is van főképp a végén amikor kis gondolkozó szünet után letagadja canan és a többiek előtt hogy ismeri és amikor utánna elfordul és baljós tekintettel néz.
2015. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Mikor én írtam a válaszomat, még nem tudta ;) Azóta kijött az új rész, és igen, abban rájött, hogy Anakin=Vader. Vagy legalábbis sejti... de szerintem még maga sem biztos benne, ezért nem mondta meg Kanan-éknek mikor kérdezték tőle


És valószínűleg fognak találkozni... a készítők hülyék lennének, ha kihagynák azt a találkozást... Viszont olyan érzésem van, hogy Ahsoka nem éli túl a második évadot :(

2015. júl. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nevemnemtudom2000 válasza:
A 2. évad vége felé van egy rész, amikor Ahsoka egy látomásban rájön hogy Anakin=Vader.
2016. okt. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!