Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ajánlani olyan horrorfi...

Tudtok ajánlani olyan horrorfilmeket, amik nem olyan nagyon durvák?

Figyelt kérdés

2016. júl. 24. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Az attól függ mi neked a durva, és mi neked az, ami már horror és nem csak thriller? Egyesek szerint A hatodik érzék meg A kör is horror, szerintem csak misztikus thriller. A szerb film egy beteges és nagyon durva horror, de ismerek olyan elmebeteget, akinek tetszik.
2016. júl. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én láttam a kört,és nekem az elég durva volt. De pl. a ház a kísértet hegyen,a sikoly,a nyílt tengeren ezeket is láttam,és szerintem ezek pl. nem durvák.
2016. júl. 24. 12:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Háááát... akkor sokkal másképp viszonyulunk a horrorokhoz/thrillerekhez, szerintem a Kör nagyon light-os egy alkotás, mondom, csak misztikus thriller, viszont ettől függetlenül tetszett, a hangulata nagyon megfogott, és a rendezés még az operatőri munka is jó volt, szóval nem rossz, de a Hatodik érzék még jobb, főképp szakmai szempontból, illetve a sztorija sem faék egyszerű, szóval azt ajánlom. Azt nem tudom megmondani, hogy durva lesz-e neked vagy sem, 50%, hogy igen, 50%, hogy nem. Hasonló stílusú, mint a Kör, de azért mégis más. A többit, amiket írtál, meg nem ismerem... szóval szerintem várd meg mások válaszát is.
2016. júl. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A vadász,Démonok között 1-2,Péntek 13,Pokolba taszítva
2016. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1408
2016. júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,de ha valakinek van,várok még tippeket.
2016. júl. 24. 19:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Végső állomás (1, 2, 3, 4, 5;)
2016. júl. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Oculus, ritka szar "horror".
2016. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudom mit tettél tavaly nyáron 1,2,3.
2016. júl. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!