Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a neve a Star Warsban lévő...

Mi a neve a Star Warsban lévő mély luknak?

Figyelt kérdés
Mikor Dart Veder mondja Luke-nak hogy Én vagyok az apád, utána Luke beleesik egy ilyen nagyon mély lukba, ahol jó sokáig zuhan. De Palpatine is úgy hal meg a végén hogy egy mély lukba beleesik, és az 1. részben lévő piros színű szit is úgy. Mi ennek luknak a neve a Star Warsban? Mert a youtube-on keresek olyan videót, amiben ez benne van, csak nem tudom mit írjak be. De ha küldetek olyan videó linket, amiben van ilyen luk, az is jó.

2016. júl. 24. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez 3 egészen különböző "lyuk". A Baljós Árnyakban Darth Maul egy, a Naboon lévő "lyukba" esik bele. Luke a Birodalom visszavágban a Bespinen esik bele egy "lyukba". Az uralkodó a Jedi visszatérben a 2. Halálcsillagon esik bele egy "lyukba".


Ha a jelenetekre vagy kíváncsi csak írd be, hogy "star wars darth maul death", "star wars luke falling bespin", "sw sidious death", stb.

2016. júl. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. júl. 24. 11:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Ebbe csak annyi a probléma, hogy Maul valójában nem hal meg... a TCW-ben és a Rebelsben is visszatért... sőt még a Rebels 3. évadában is visszatér...

Hibajavítások:

*Darth Vader

*Nem, én vagyok az apád!

*Sith


Nem kötekedésnek írtam le... csak tanácsnak!

2016. aug. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!