Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » "Köszönés" mindenki. Anime ügy?

"Köszönés" mindenki. Anime ügy?

Figyelt kérdés

Köszönni nem engedett.

Na szóval animéket keresek.

Témája legyen: harcos/'megküdőz' legyen akinek a főhőse egyre erősebbé válik (tehát gyorsan fejlődik/tehetséges stb.) Időközben egy lányba beleszeret majd összeházasodnak (ha nem ilyen sebaj de legyen vki aki tetszik neki.) Röviden ennyi ebből következtetni lehet hogy harcol a lányért mert ilyenkor mindig elrabolják azt akit szeretünk, jöna világvége megatöbbi. Anime kereső oldalakat ne ajanljatok mert nem olyan jok ill. Lattam sok animet (kb. 180 ra becsulom) A jo animeket felirom hogy megmaradjon a kesobbi "eveimre". Ide is kiirom hatha valaki talal valami erdekeset. Ja amugy ha valami kepessege van a fohosnek (pl. Gyors fejlodes/istenek erje stb.) Az plusz pont lenne.

Animek amik szerintem nagyon ill. egesz jok:


Bleach

DanMachi (pl itt van olyan h gyors fejlodes es nagyon ajanlom)

Inuyasha

Dragon ball

Tokyo Ghoul

Hunter X Hunter (ajanlom)

YuYu Hakusho (ajaanlom)

Onepunch-man

The testament of Sister series (ajanlom)

Koutojetsu no kabaneri (ajanlom)

Rokka no hyouken

Sword art online (ajanlom)

Rakudai kishi no cavalry (ajanlom)

Rourin Kenshin (szinten)

Zero no tsukaima

Gurren-lagaan

Beelzebub

Attack on Titans

Hundred (ezt is)

Full-metal Alchemist Brotherhood

Mirai Nikki

Ichiba Ushiro no Daimaou

Soul eater

Dakara Boku wa, H ga Dekinai

Magi: Sinbad no Bouken (ezt is)

Gakusen Toshi Asterisk

One-piece

Kaichou wa Maid-sama    |

Special A

Lovely complex

Tonary no Kaibutsu Kun


Igen van idom hogy ezt mind megneztem (meg meg tobbet de ezek voltak amik jok kb. a negyede, otode csak)

This grammar gave you cancer de sajnos nem volt kedvem telorol sok ekezetet irogatni bocsbocs.

Jameg az utolso 4-5 az kicsit nyalas meg nem olyan kepetsseges de egetsz jok. Narutot nem irtam nele mert sok a filler szval nem hiszem h valaki elkezdene. De az sem rossz(bar a filler reszekkel elrontottak)


2016. júl. 23. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Fairy tail,DBZ és a Naruto fillereit kibirod szűrni a fillerlistával,bár így is tényleg elcsúfították a végét.

Ha a lovely complex és a Tonari no kaibutsu-kun bejött,akkor ezek is bejönnének szerintem:Sakurasou no pet na kanojo,Toradora.Ez mind romantikus és vicces kategória.Az első(Sakurasou) az egyik kedvenc animém,tégy vele egy próbát. :D

2016. júl. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fairytail is lattam. Toradora meg benne van a 'megnézendő' listaban csak meg nem jutottam oda, de koszonom az ajanlottakat. Bocs az ekezetekert. Szep napot
2016. júl. 24. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Sword Art Online
2016. júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megvolt, oda van írva.
2016. júl. 25. 14:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Freezing

IS:Infinite Stratos

Blue Gender

Chobits (itt a "lány" fejlődik)

Princess Lover!


Romantika nélkül még:

Serial Experiments Lain

Ergo Proxy

Afro Samurai

Sunabouzu

2016. júl. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!